Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2016, 16:24

Total War: Warhammer - DLC z Wojownikami Chaosu za darmo przez tydzień po premierze

DLC do Total War: Warhammer, dające dostęp do frakcji Wojowników Chaosu, początkowo miało być dodatkowo płatne dla wszystkich, którzy nie kupią gry przedpremierowo. Teraz twórcy postanowili, że udostępnią je za darmo przez tydzień po debiucie produkcji.

Początkowo frakcja Wojowników Chaosu miała być dostępna wyłącznie jako DLC lub dodatek do gry zakupionej w przedsprzedaży. - Total War: Warhammer - DLC z Wojownikami Chaosu za darmo przez tydzień po premierze - wiadomość - 2016-04-29
Początkowo frakcja Wojowników Chaosu miała być dostępna wyłącznie jako DLC lub dodatek do gry zakupionej w przedsprzedaży.

Twórcy Total War: Warhammer nie mają ostatnio dobrej passy: najpierw informacja o tym, że frakcja Wojowników Chaosu będzie dostępna wyłącznie jako DLC lub przy zakupie gry w przedsprzedaży, potem opóźnienie premiery, wreszcie oburzenie fanów po tym, jak okazało się, że nowa produkcja Creative Assembly wykorzysta kontrowersyjny system Denuvo… O ile jednak w drugim i trzecim przypadku nic nie da się już zrobić, tak w pierwszym deweloperzy postanowili nieco udobruchać graczy. Wojownicy Chaosu będą więc dostępni dla każdego, kto kupi grę w pierwszym tygodniu od premiery.

„Frakcja ta okazała się wyjątkowo popularna” - twierdzi dyrektor kreatywny Total War: Warhammer, Mike Simpson. „Poprzez przedłużenie o siedem dni terminu, w którym można ją zdobyć, zapewniamy dostęp do niej lojalnym fanom, którzy jednak nie chcą kupować gry w przedsprzedaży”. Okres, w którym za DLC nie będzie trzeba płacić, zakończy się 31 maja o 17:00 czasu polskiego. Do tej pory na pewno ukaże się dostateczna liczba recenzji oraz materiałów z gry, by zadecydować, czy warto wydać na nią swoje pieniądze – co pokazuje, że Creative Assembly jest przekonane o jakości swojego najnowszego projektu. Simpson stwierdził nawet: „Jesteśmy bardzo pewni tej produkcji, a przy wsparciu ze strony społeczności to może być największa premiera w historii serii. O tym, ile prawdy jest w jego słowach, przekonamy się 24 maja, kiedy to Total War: Warhammer zadebiutuje na PC.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Total War: Warhammer
  2. Graliśmy w Total War: Warhammer – test kampanii wypadł pomyślnie
  3. Kompendium wiedzy o grze Total War: Warhammer
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer