Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2016, 12:35

autor: Draug

Total War: Attila – debiut DLC Slavic Nations i patch z darmową frakcją

Wczoraj na rynku zadebiutowało DLC Slavic Nations Culture Pack do strategii Total War: Attila. Studio Creative Assembly wypuściło przy tej okazji patch zawierający darmową frakcję dla wszystkich posiadaczy gry – Garamantów.

Wczoraj Total War: Attila – najnowsza odsłona kultowej serii gier strategicznych od studia Creative Assembly – doczekało się ósmego DLC, będącego zarazem piątą paczką z nowymi frakcjami (Culture Pack). Mowa o Slavic Nations – dodatku, który skupia się, jak sama nazwa wskazuje, na bliskich naszym sercom Słowianach i wprowadza możliwość prowadzenia rozgrywki po stronie trzech wczesnośredniowiecznych frakcji reprezentujących ten lud: Wenedów, Antów i Sklawinów. Nacje te odznaczają się odpornością na trudy przemieszczania się po zaśnieżonych terenach oraz łatwiejszym zasiedlaniem złupionych osad i wznoszeniem struktur. Oprócz tego Słowianie mają unikatowe warunki zwycięstwa i budynki, a w boju lubują się w używaniu zatrutych strzał. Dodatek Slavic Nations Culture Pack jest dostępny do nabycia na Steamie w cenie 7,49 euro (ok. 32 zł).

Kto jest chętny powieść naszą słowiańską brać na podbój Europy ogniem i mieczem? - Total War: Attila – debiut DLC Slavic Nations i patch z darmową frakcją - wiadomość - 2016-02-26
Kto jest chętny powieść naszą słowiańską brać na podbój Europy ogniem i mieczem?

Jednak na tym nowości się nie kończą. Przy okazji premiery DLC deweloper wypuścił nową aktualizację, która również wprowadza jedną grywalną frakcję – Garamantów, czyli pustynny lud, który zamieszkuje północny skraj Sahary. Oprócz tego dokonano subtelnych zmian w rozgrywce (np. dodano pojedyczne zdolności wybranym frakcjom czy jednostkom), poprawiając jej wyważenie, a także wyeliminowano dziesiątki błędów. Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem.

Niewykluczone, że Slavic Nations Culture Pack to ostatnie – lub jedno z ostatnich – DLC do gry Total War: Attila, bowiem Creative Assembly jest już bliskie wypuszczenia kolejnej odsłony serii – Total War: Warhammer. Jej premiera ma nastąpić 28 kwietnia 2016 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.