Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2012, 10:47

autor: Aver

Tomb Raider – figurka Lary w jednej z dwóch edycji kolekcjonerskich

Studio Crystal Dynamics, twórcy gry Tomb Raider, zaprezentowało zawartość edycji kolekcjonerskich tytułu o przygodach młodej panny archeolog. Jedna z dwóch wersji, jakie mają być dostępne w Europie, oprócz mapy, artbooka, sakiewki na klucze i płyty ze ścieżką dźwiękową zawiera 15-centymetrową figurkę Lary Croft.

Lara Croft powróci już za niecałe cztery miesiące - Tomb Raider – figurka Lary w jednej z dwóch edycji kolekcjonerskich - wiadomość - 2012-11-13
Lara Croft powróci już za niecałe cztery miesiące
Tomb Raider
  • Data premiery: 5 marca 2013 roku;
  • Platformy: PC, X360, PS3;
  • Producent: Crystal Dynamics;
  • Wydawca PL: Cenega Poland;
  • Polska wersja językowa: pełna (dubbing).

Wprawdzie zawartość edycji kolekcjonerskich gry Tomb Raider znaliśmy już od mniej więcej miesiąca, to dopiero wczoraj została ona oficjalnie potwierdzona przez studio Crystal Dynamics. Zgodnie z zapowiedziami, w Europie specjalne wydanie przygód panny Croft pojawi się w dwóch wersjach.

Pierwsza z nich – Survival Edition – ma zawierać 32-stronicowy artbook z obrazkami koncepcyjnymi z gry, plakat z mapą wyspy Yarnati (38 cm na 48 cm), wodoodporną sakiewkę na klucze, płytę CD ze ścieżką dźwiękową z gry (10 utworów o łącznej długości 60 min) oraz kod na zestaw broni w grze.

Survival Edition - Tomb Raider – figurka Lary w jednej z dwóch edycji kolekcjonerskich - wiadomość - 2012-11-13
Survival Edition

Jeżeli należycie do grona osób, które podpisałyby się pod stwierdzeniem, że figurki są tym, „co kolekcjonerzy kochają najbardziej”, to z pewnością zainteresuje was właściwa Collector’s Edition. Oprócz wspomnianych wcześniej przedmiotów z wydania Survival, otrzymamy w niej metalowe pudełko, skrywające 15-centymetrową figurkę brytyjskiej heroiny. Co ciekawe, będziemy mogli zmieniać jej postawę i wyposażenie, wybierając pomiędzy trzema wersjami rąk, łukiem, strzelbą, pistoletem i czekanem.

Collector's Edition - Tomb Raider – figurka Lary w jednej z dwóch edycji kolekcjonerskich - wiadomość - 2012-11-13
Collector's Edition

Ile będziemy musieli zapłacić za takie rarytasy? Tego jeszcze nie wiadomo, ale jeżeli spojrzymy na amerykańską edycję kolekcjonerską gry (zawierającą figurkę, litografię zamiast artbooka oraz naszywki w miejsce sakiewki), której cenę ustalono na 100 dolarów, to prawdopodobnie za Collector’s Edition będziemy musieli wydać około 330-350 zł, a może nawet więcej.

Edycje kolekcjonerskie będą dostępne na każdą z trzech platform docelowych – PC, Xboksa 360 albo PlayStation 3. Tomb Raider pojawi się w sprzedaży 5 marca 2013 roku, a w Polsce Lara Croft przemówi w pełnej, polskiej wersji językowej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tomb Raider

Tomb Raider