Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 lipca 2017, 09:00

Tomasz Gop na GRYOffline 2017. Rozpoczęła się dodatkowa rejestracja

Dziś o północy rozpoczęła się dodatkowa rejestracja na GRYOffline 2017 dla osób, które nie zdążyły załapać się na główną listę. Ponadto swoją obecność na imprezie potwierdził Tomasz Gop.

Dodatkowa rejestracja

Dodatkowa rejestracja będzie otwarta do jutra. - Tomasz Gop na GRYOffline 2017. Rozpoczęła się dodatkowa rejestracja - wiadomość - 2017-07-05
Dodatkowa rejestracja będzie otwarta do jutra.

Dziś o północy zakończyła się faza potwierdzeń obecności na GRYOffline 2017 – kolejnej edycji imprezy organizowanej przez portal GRYOnline.pl oraz TVGRY.pl, na której będzie można spotkać się z członkami redakcji oraz wziąć udział w licznych wydarzeniach. Nie wszystkie osoby z głównej listy potwierdziły swój udział, zatem pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Dlatego też na tej stronie rozpoczynamy drugą fazę zapisów. Dodatkowa rejestracja (co warto zaznaczyć, całkowicie darmowa, tak samo jak wstęp na samą imprezę) będzie otwarta do jutra, do godziny 24:00. Jest ona dostępna dla każdego, lecz należy pamiętać, że pierwszeństwo podczas przyznawania wejściówek będą miały osoby, które zgłosiły się w czasie pierwszej tury i znajdują się obecnie na liście rezerwowej.

Tomasz Gop na scenie

Tomasz Gop uświetni swoją obecnością imprezę GRYOffline 2017. - Tomasz Gop na GRYOffline 2017. Rozpoczęła się dodatkowa rejestracja - wiadomość - 2017-07-05
Tomasz Gop uświetni swoją obecnością imprezę GRYOffline 2017.

O atrakcjach, jakie będą czekały na uczestników GRYOffline 2017, pisaliśmy już wielokrotnie. Wśród nich znajdą się między innymi Konkurs Cosplay, turnieje w Injustice 2 oraz Forza Horizon 3, liczne zabawy z nagrodami, bar i grill, a także strefa retro, w której będzie można zagrać na starszych sprzętach w klasyczne gry. Z pewnością dużą popularnością podczas nadchodzącej imprezy będą cieszyły się również prezentacje dwóch polskich tytułów - Frostpunk oraz Ancestors. Nad tą drugą produkcją, zapowiedzianym w maju średniowiecznym RTS-em, pracuje gliwicka ekipa Destructive Creations, znana między innymi z gry Hatred, oraz Tomasz Gop, współtwórca takich dzieł jak Wiedźmin czy Lords of the Fallen, zwolniony niedawno z firmy CI Games. Dziś możemy ogłosić, że Gop pojawi się na GRYOffline 2017 i osobiście poprowadzi demonstrację Ancestors. Z pewnością chętnie odpowie również na wszystkie pytania publiczności.

Czas i miejsce

Tegoroczna edycja GRYOffline odbędzie się już w tę sobotę – 8 lipca w klubie Forty Kleparz przy ul. Kamiennej 2-4 w Krakowie. Impreza rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa do 20:00. Całość przeznaczona jest wyłącznie dla pełnoletnich! Wstęp będą miały tylko osoby mogące wylegitymować się odpowiednim dowodem tożsamości oraz posiadające potwierdzoną rejestrację.