Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2017, 10:46

autor: Góral

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - mnóstwo nowych materiałów wideo i informacje o beta testach

W dniach 3-6 lutego odbędą się zamknięte beta testy gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, do których możecie zapisywać się na oficjalnej stronie produkcji. Przy okazji doczekaliśmy się wielu nowych materiałów wideo - zwiastunów i zapisów rozgrywki.

Beta testy i nowe zwiastuny

Firma Ubisoft ujawniła datę startu zamkniętej bety gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Testy rozpoczną się 3 lutego i potrwają do 6 dnia tego samego miesiąca. Wcześniej, bo od 1 lutego, będzie można pobierać pliki. Jeżeli chcielibyście wziąć udział w zabawie, to musicie zgłosić się w tym miejscu (nie trzeba nic wypełniać, a tylko wybrać platformę sprzętową i zalogować się na konto Uplay).

Przy okazji doczekaliśmy się trzech nowych zwiastunów. Pierwszy pokazuje Boliwię, która ze spokojnego miejsca stała się narkotykowym stanem kontrolowanym przez kartel Santa Blanca. Drugi dotyczy misji Peruwiański Łącznik dodawanej do zamówień przedpremierowych. Natomiast na ostatnim pokazano m.in. system dostosowywania wyglądu postaci.

Inne materiały wideo

Poza oficjalnymi materiałami Ubisoftu, w sieci pojawiło się sporo innych nagrań zamieszczonych na kanałach niektórych serwisów internetowych oraz przez youtuberów. Na pierwszym z nich, zarejestrowanym przez dziennikarzy Polygonu, pokazano zabawę w trybie współpracy. Nieco niżej znajdziecie rozgrywkę i wrażenia opublikowane przez jackfrags. Jeszcze dalej wklejamy wideo z kanału Vikkstar123 itd. Krótko pisząc, jest co oglądać. Premiera Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands odbędzie się 7 marca bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Wybrani gracze pobuszują po Boliwii w przyszłym miesiącu. - Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - mnóstwo nowych materiałów wideo i informacje o beta testach - wiadomość - 2017-01-26
Wybrani gracze pobuszują po Boliwii w przyszłym miesiącu.