Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 listopada 2011, 12:11

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Toczymy boje z poradnikiem do gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy

"Poradnik do gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy zawiera dokładny, bogato ilustrowany opis przejścia wątku głównego i wszystkich zadań pobocznych. Ponadto znalazło się w nim kilka wskazówek dotyczących gry oraz porady dotyczące osiągnięć."

„Poradnik do gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy zawiera dokładny, bogato ilustrowany opis przejścia wątku głównego i wszystkich zadań pobocznych. Gra ma charakter liniowy, dlatego z poradnikiem gracz nie powinien ominąć żadnego zadania. Polecamy także przeczytać kilka wskazówek dotyczących gry, które na pewno ułatwią odnalezienie się na północy Śródziemia (znajdują się tam również porady odnośnie osiągnięć – prócz tych, które są w tekście opisu rozdziałów).” – „Ziuziek”

Poradnik do gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Władca Pierścieni: Wojna na Północy - poradnik za SMS