Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2011, 12:30

autor: Soviet

Film prezentujący patch 4.3 do World of Warcraft

W sieci pojawił się zwiastun prezentujący zmiany, które w World of Warcraft wprowadzi patch 4.3. Gracze mogą spodziewać się nowych instacji oraz szeregu innych usprawnień.

Firma Blizzard przygotowała 10-minutowy zwiastun prezentujący najnowszy patch do World of Warcraft. Uaktualnienie, oznaczone numerem 4.3, wprowadzi trzy nowe instancje pięcioosobowe. Pojawi się także długo oczekiwany raid, w którym spróbujemy pokonać Deathwinga. Smok spustoszył Azeroth w grudniu zeszłego roku.

To nie koniec zmian. Kompletne odmieniony zostanie Darkmoon Faire. Nieco zapomniani przez kalifornijskiego producenta łotrzykowie dostaną możliwość zdobycia zestawu legendarnych sztyletów. Pojawi się także nowa wyszukiwarka chętnych na wzięcie udziału w raidzie - świetne rozwiązanie dla graczy niezrzeszonych w gildii. Warto też wspomnieć o transmogryfikacji (tłumaczenie własne), czyli o możliwości zmiany wyglądu postaci. Oficjalna data wydania aktualizacji nie jest jeszcze znana, choć większość plików statycznych została już wysłana do graczy - oznacza to, że patcha można spodziewać się w niedalekiej przyszłości.

Tymczasem w ceremonii otwarcia tegorocznego BlizzCon zapowiedziany został czwarty dodatek do World of Warcraft - Mists of Pandaria. Doda nową grywalną rasę i klasę postaci, a maksymalny poziom postaci zostanie podniesiony do 90. Tytułowa Pandaria to nowy obszar, który odwiedzimy, zamieszkały przez rasę panderanów. Blizzard, wraz z przyszłoroczną premierą rozszerzenia ma zamiar powstrzymać stale spadającą liczbę subskrybentów.