Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2014, 12:45

Titanfall ma się lepiej dzięki edycji na Xboksa 360. Top 10 UK (6 - 12 kwietnia)

Titanfall po tygodniu przerwy, w czasie której oddał panowanie na liście piłkarzom z FIFA 14, wraca na pierwsze miejsce. 71% sprzedanych w ubiegłym tygodniu egzemplarzy zakupili posiadacze Xboksa 360. Zobacz jakie jeszcze tytuły znalazły się w pierwszej dziesiątce najchętniej kupowanych gier w handlu detalicznym w Wielkiej Brytanii.

Dzięki premierze edycji przeznaczonej na Xboksa 360 Titanfall (wzrost sprzedaży o 220%) powrócił triumfalnie na fotel lidera. Aż 71% sprzedanych w ubiegłym tygodniu egzemplarzy gry to kopie przeznaczone na last gena Microsoftu.

Na miejscu drugim debiutuje nowy tytuł z serii LEGO. The Hobbit zabiera nas w podróż do Śródziemia sprzed czasów Wojny o Pierścień. Razem z Bilbo i drużyną krasnoludów pod dowództwem Thorina Dębowej Tarczy spróbujemy wykurzyć Smauga z Samotnej Góry, a przy okazji uszczknąć trochę z krasnoludzkiego skarbu. Ale to raczej dopiero w kolejnej części - na razie wyprawa dopiero się rozpoczyna...

Do pierwszej czterdziestki trafiły także chyba mniej oczekiwane tytuły. Na miejscu czternastym pojawiło się Kinect Sports: Rivals, a na pozycji trzydziestej czwartej Don Bradman Cricket 14.

1.

Titanfall

2.

LEGO The Hobbit

3.

FIFA 14

4.

South Park: The Stick of Truth

5.

Call of Duty: Ghosts

6.

Minecraft: Xbox 360 Edition

7.

LEGO Movie Videogame

8.

Plants vs Zombies: Garden Warfare

9.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

10.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes