Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 września 2021, 17:10

Titan Quest i Jagged Alliance za darmo; THQ Nordic świętuje dziesięciolecie

THQ Nordic świętuje swoje dziesięciolecie. Z tej okazji firma postanowiła podarować graczom za darmo dwie kultowe produkcje.

W SKRÓCIE:
  • THQ Nordic świętuje 10. rocznicę swojego istnienia.
  • Z tej okazji za darmo odebrać można gry Titan Quest: Anniversary Edition oraz Jagged Alliance: Gold Edition.
  • Przez kilka dni będzie można również grać bezpłatnie w Desperados 3.

THQ Nordic świętuje swoje dziesięciolecie. Główne uroczystości związane z rocznicą przewidziane zostały na jutrzejszy dzień. To właśnie w piątek, o godzinie 21:00 czasu polskiego, odbędzie się THQ Nordic Showcase, podczas którego zapowiedziane zostanie sześć nowych tytułów. Otrzymamy także informacje na temat nadchodzącego Elexa 2. Już dziś firma postanowiła jednak zwrócić uwagę na swoje święto, obdarowując graczy dwiema kultowymi produkcjami.

Od godziny 19:00 dzisiaj do 23 września przypisać do swojego konta na Steamie za darmo można będzie Titan Quest: Anniversary Edition oraz Jagged Alliance: Gold Edition. Pierwsza z wymienionych pozycji to klasyczny hack-and-slash studia Iron Lore Entertainment. Specjalna wersja Anniversary, wydana 10 lat po oryginalnej premierze, zawiera dodatek Immortal Throne. Druga gra to z kolei pierwsza odsłona znanej serii taktycznych turowych strategii, które stawiają graczy na czele grupy najemników. Gold Edition zawiera podstawową wersję produkcji wraz z dodatkiem Deadly Games.

To nie jedyna okazja do gry w tytuły THQ Nordic bez wyjmowania pieniędzy z portfela. Od 16 do 20 września za pośrednictwem Steama możliwe będzie również przetestowanie Desperados 3. To dobra okazja, by z produkcją zapoznali się gracze, którzy nie są jeszcze przekonani do jej zakupu. Osoby, które chciałyby z kolei uzupełnić swoją kolekcję gier na Steamie, mogą skorzystać z trwającej od 16 do 23 września promocji (odnośnik do wyprzedaży działać będzie od godziny 19:00). Obejmie ona wszystkie tytuły, za których wydanie odpowiada THQ Nordic.