Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 września 2021, 17:10

autor: AlexB

Speed Brawl i Tharsis od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępnione za darmo zostaną dwie kolejne pozycje - Speed Brawl oraz Tharsis. Obie produkcje będzie można przypisywać do swoich kont do 23 września.

[Aktualizacja] Speed Brawl i Tharsis można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie The Escapists.

W ubiegłym tygodniu firma Epic Games zaskoczyła użytkowników swojej platformy cyfrowej dystrybucji i obok Sheltered dość niespodziewanie udostępniła za darmo NiOh w kompletnej edycji. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, obie te produkcje możecie przypisywać do swoich kont do godziny 17:00 czasu polskiego. Natomiast później, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w ręce graczy oddane zostaną dwie kolejne gry. Będą to Speed Brawl oraz Tharsis.

Speed Brawl to opracowana przez studio Double Stallion Games gra typu beat ’em up. Jej akcja toczy się w Londynie w roku 1888. Miasto zostało opanowane przez najeźdźców z Księżyca, lecz inwazję ostatecznie odparto dzięki bohaterskiemu czynowi Hugona Wellsa. Niedobitki obcych stały się tanią siłą roboczą. Niestety, z czasem przyniosło to spore szkody, gdyż pozbawiony zajęcia „proletariat” zaczął się buntować. Aby uspokoić nastroje, zorganizowano krwawe igrzyska, w których różni śmiałkowie stawiają czoła przedstawicielom niegdysiejszych sił inwazyjnych. W trakcie zabawy możemy wcielić się w jedno z sześciorga wojowników i wziąć udział w niezwykle dynamicznych starciach, które obserwujemy z boku.

Speed Brawl pierwotnie miało zostać udostępnione za darmo na platformie Epic Games Store na początku sierpnia. W ostatniej chwili tytuł ten zastąpiło w ofercie Minit.

  1. Speed Brawl na platformie Epic Games Store

Z kolei Tharsis to opracowana przez studio Choice Provisions turowa strategia science-fiction. W trakcie zabawy mamy okazję objąć kontrolę nad czterema astronautami biorącymi udział w załogowym locie na Marsa. Ma on trwać około 300 dni. Niestety, kilka dni po starcie statek zostaje poważnie uszkodzony, a to dopiero początek problemów. Rozgrywka polega na radzeniu sobie z nimi, dbaniu o kondycję psychofizyczną naszych podopiecznych i sprawnym gospodarowaniu surowcami. Gra wyróżnia się sporą losowością, jeśli chodzi o wydarzenia, z którymi musimy się mierzyć, zatem każde podejście wygląda nieco inaczej.

  1. Tharsis na platformie Epic Games Store

Zarówno Speed Brawl, jak i Tharsis będzie można odebrać za darmo na platformie Epic Games Store do 23 września. Gdy oficjalnie dowiemy się, jaka produkcja (bądź produkcje) zostanie udostępniona jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store