Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2014, 19:50

Thief zyskał złoty status

Twórcy gry Thief ogłosili, że gra zyskała złoty status. Oznacza to, że płyta z jej ostateczną wersją trafiła do tłoczni i nic nie stoi na przeszkodzie jej oficjalnej premierze, która zaplanowana została na 28 lutego. Przy okazji deweloperzy zaprezentowali też nowy trailer produkcji.

Deweloperzy z kanadyjskiego studia Eidos Montreal z dumą ogłosili właśnie, że Thief zyskał złoty status. Oznacza to, że po długich testach i poprawkach płyta zawierająca ostateczna wersję produkcji została wysłana do tłoczni. Tytuł powinien zadebiutować w Europie bez przeszkód, a więc planowo 28 lutego. Thief pojawi się równocześnie na konsolach Xbox 360, Xbox One oraz PlayStation 3 i PlayStation 4, a także komputerach PC. O grze, która z pewnymi perturbacjami powstawała od wielu lat, pisaliśmy już wielokrotnie, dzieląc się także wrażeniami z jej testowej wersji.

Poza nowymi informacjami dotyczącymi stanu gry, twórcy zdecydowali się także skondensować wszystkie najważniejsze informacje dotyczące fabuły i gameplayu w nieco ponad sześciominutowym trailerze. Zobaczymy na nim wachlarz możliwości i sposobów wykonywania poszczególnych zadań. Tak jak obiecywano, kampanię możemy przejść zarówno bez odebrania życia komukolwiek, jak i zostawiając za sobą dziesiątki ciał niczego niepodejrzewających strażników. Przy okazji odkrywania tajemnic miasta i jego ukrytych skarbów, główny bohater będzie posługiwać się wieloma rodzajami ekwipunku, strzał oraz broni, a także wykorzystywał na swoją korzyść wiele elementów otoczenia.

Dodajmy jeszcze, że według deweloperów to nie ostatni trailer Thiefa, który ujrzymy przed premierą. Na oficjalnym kanale gry w serwisie YouTube mają ukazywać się przez najbliższy miesiąc kolejne materiały, takie jak zapisy z rozgrywki czy wywiady z twórcami.

  1. Powrót króla skradanek - test świetnie zapowiadającej się gry Thief
  2. Graliśmy w Thief: Out of the Shadows na PS4 - złodziej wszech czasów powraca
  3. Oficjalna strona internetowa gry Thief