Thief trafi także na PlayStation 3 i Xboksa 360

Studio Eidos Montreal potwierdziło, że czwarta odsłona serii Thief wyjdzie także na konsolach obecnej generacji – PlayStation 3 i Xboksa 360. Premiera odbędzie się równocześnie na wszystkich zapowiedzianych platformach sprzętowych.

Bartosz Woldański

Nowe przygody Garretta zmierzają także na konsole obecnej generacji - Thief trafi także na PlayStation 3 i Xboksa 360 - wiadomość - 2013-06-20
Nowe przygody Garretta zmierzają także na konsole obecnej generacji

Nowa produkcja studia Eidos Montreal dołączy do grona tytułów dostępnych zarówno na konsolach kończącej się, jak i nadchodzącej generacji. Mimo że Thief: Out of the Shadows ogłoszono pierwotnie tylko na PC oraz zbliżające się nieuchronnie urządzenia koncernów Microsoft i Sony, to firma Square Enix ma w planach wydanie kontynuacji przygód złodzieja Garretta także na PlayStation 3 i Xboksa 360. Premiera odbędzie się jednocześnie na wszystkich zapowiedzianych platformach sprzętowych.

Stéphane Roy, jeden z głównych producentów projektu studia Eidos Montreal, ujawnił, że wersje na starszy sprzęt będą się różnić jedynie oferowaną oprawą wizualną, która z kolei na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One ma być „imponująca”. Rdzeń rozgrywki zostanie nietknięty, gdyż proponowana przez twórców „wizja gry jest osiągalna na konsolach obecnej generacji”.

Edycje na Xboksa 360 i PlayStation 3 mają oferować to samo, tylko w nieco gorszej szacie graficznej - Thief trafi także na PlayStation 3 i Xboksa 360 - wiadomość - 2013-06-20
Edycje na Xboksa 360 i PlayStation 3 mają oferować to samo, tylko w nieco gorszej szacie graficznej

Thief IV to restart kultowego cyklu skradanek, który narodził się w 1998 roku za sprawą nieistniejącego już studia Looking Glass. W nowej odsłonie ponownie wcielimy się w Garretta, mistrza złodziejskiego fachu i trafimy do świata wzorowanego na okresie wiktoriańskim oraz utrzymanego w klimatach gotycko-steampunkowych. Gra twórców Deus Ex: Human Revolution była prezentowana na tegorocznych targach E3, dzięki temu mogliśmy ujrzeć pierwsze fragmenty z rozgrywki, a także dowiedzieliśmy się kilku istotnych szczegółów na temat mechaniki. Po więcej szczegółów odsyłamy Was do naszych wrażeń z wersji na PlayStation 4.

Nowy Thief zadebiutuje w bliżej nieokreślonym okresie 2014 roku.

Thief

Thief

PC PlayStation Xbox
po premierze

Data wydania: 25 lutego 2014

Informacje o Grze
6.6

GRYOnline

6.8

Gracze

7.5

Steam

6.5

OpenCritic

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

0

Flesz (20 czerwca 2013) – Total War: Rome II, Baldur’s Gate, Xbox One

Następny
Flesz (20 czerwca 2013) – Total War: Rome II, Baldur’s Gate, Xbox One

Magrunner: Dark Pulse – premiera cthulhupunkowej gry logicznej

Poprzedni
Magrunner: Dark Pulse – premiera cthulhupunkowej gry logicznej

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl