Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2014, 11:59

autor: Góral

The Walking Dead: Season Two - ostatni epizod ukaże się „już wkrótce”

Studio Telltale Games poinformowało w najnowszym zwiastunie gry przygodowej The Walking Dead: Season Two, że ostatni epizod, No Going Back, ukaże się „już wkrótce”. Niestety nie zdradzono dokładnej daty premiery.

Studio Telltale Games opublikowało nowy zwiastun gry The Walking Dead: Season Two, przedstawiający pozytywne opinie mediów dotyczące czwartego epizodu Amid the Ruins, który wczoraj ukazał się w wersji dla urządzeń działających pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Znacznie ciekawszy jest fakt, że pod koniec materiału zdradzono, że ostatni, piąty odcinek No Going Back ukaże się wkrótce. Niestety nie podzielono się żadnymi szczegółami, ale biorąc pod uwagę, że deweloper wydaje kolejne fragmenty The Walking Dead: Season Two mniej więc co dwa miesiące, możemy liczyć, że zakończenie sezonu odbędzie się we wrześniu. Oczywiście nie oznacza to zaprzestania dalszej produkcji serii, gdyż pod koniec lipca ujawniono, że deweloper planuje już trzecią serię.

Oprócz The Walking Dead studio Telltale Games pracuje obecnie nad innymi grami, w tym Tales from the Borderlands oraz Game of Thrones: A Telltale Games Series. O pierwszej z wymienionych produkcji wiemy już dość dużo, natomiast adaptacja Gry o Tron owiana jest na razie tajemnicą. Pewnym jedynie jest, że konsultantem scenariusza gry został asystent George’a R. R. Martina - Ty Corey Franck.

The Walking Dead: Season Two - ostatni epizod ukaże się „już wkrótce” - ilustracja #1

The Walking Dead: Season Two - ostatni epizod ukaże się „już wkrótce” - ilustracja #2The Walking Dead: Season Two to gra przygodowa autorstwa studia Telltale Games. Tytuł jest bezpośrednią kontynuacją pierwszego sezonu i skupia się na przedstawieniu dalszych losów Clementine. Produkcja została podzielona na pięć epizodów: All That Remains, A House Divided, In Harm’s Way, Amid the Ruins oraz No Going Back.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season Two

The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season Two