Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2018, 19:42

autor: Ender

The Surge 2 na pierwszym zapisie rozgrywki

Na targach E3 2018 zaprezentowano pierwsze fragmenty rozgrywki z The Surge 2, tworzonego z myślą o pecetach, Xboksie One i PlayStation 4. Tytuł jest sequelem mocno inspirowanej serią Dark Souls gry, która ukazała się w sklepach w 2017 roku.

Wydane w maju ubiegłego roku The Surge było ambitną produkcją studia Deck13, która miała przenieść model rozgrywki znany z serii Dark Souls w realia science-fiction. Dzieło dewelopera zostało względnie ciepło przyjęte przez krytyków i graczy, ale jeżeli chodzi o jakość, system walki, projekty lokacji i przeciwników, pozostało daleko w tyle za tytułami japońskiego From Software. Pokładający spore nadzieje w rozwoju marki autorzy zapowiedzieli w lutym The Surge 2, które będzie pełnoprawną kontynuacją oryginału, mającą doszlifować wiele jego niedoróbek. Do tej pory nie słyszeliśmy jednak wiele więcej na temat gry. Na zakończonych już targach E3 2018 serwis IGN dotarł do pierwszych materiałów, które prezentują wersję pre-alfa. Na krótkim filmie zobaczymy nową leśną lokację, a także walkę z bossem oraz standardowym przeciwnikiem.

Przypomnijmy, że największą nowinką The Surge 2 będzie zupełnie świeże podejście do projektów poziomów. Ze znanego z pierwszej części i złożonego w większości z zamkniętych przestrzeni kompleksu przeniesiemy się do obszernego, opuszczonego miasta, w którym zmierzymy się z wieloma niespotykanymi dotychczas przeciwnikami. Zmiany będą możliwe dzięki wykorzystaniu poprawionej wersji silnika opracowanego przez Deck13. Efekty tych wysiłków widzimy zresztą na pierwszym filmie. Twórcy obiecują też bardziej taktyczny i kompleksowy system walki, masę nowych zdolności do wykupienia, a także dostępnych broni, dronów oraz implantów. The Surge 2 ukaże się w 2019 roku na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

  1. Studi Deck 13 – strona oficjalna
The Surge 2 na pierwszym zapisie rozgrywki - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Surge 2

The Surge 2