Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 czerwca 2018, 22:00

autor: moir

Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 16-17 czerwca

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Diablo III, Uncharted: Zaginione Dziedzictwo oraz Shadow of the Colossus.

Wracamy z kolejnym przeglądem promocji na gry pudełkowe i konsole. W tym tygodniu dopisały szczególnie promocje na pudełkowe edycje konsolowych gier. Warto także przyjrzeć się bliżej promocji Days of Play w sklepie cdp.pl – znajdziecie tam moc przecenionych tytułów na PlayStation 4.

Diablo III za mniej niż 5 dych? Tylko w Komputroniku. - Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 16-17 czerwca - wiadomość - 2018-06-16
Diablo III za mniej niż 5 dych? Tylko w Komputroniku.

Gry

Konsole

  • Xbox One S 500 GB + Halo 5 + Rare Replay + Gears of War – 999 zł, Euro RTV AGD
  • Xbox One X + Quantum Break + Rise of the Tomb Raider – 1899 zł, Euro RTV AGD
  • PlayStation 4 Pro 1 TB – 1699 zł, Neonet
  • PlayStation 4 Ultimate Player 1 TB Edition – 1223,52 zł, Neonet

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie także o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej.

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.