Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2014, 14:30

The Order: 1886 - nowy zwiastun i wywiad z twórcami

Zapraszamy do obejrzenia nowego zwiastuna The Order: 1886. Przygotowaliśmy dla Was także zapowiedź gry oraz wywiad z jej twórcami.

The Order: 1886 to zdecydowanie jedna z najbardziej obiecujących gier znajdujących się obecnie w produkcji na konsolę PlayStation 4 i każdy nowy materiał video z tego projektu budzi spore zainteresowanie. Nie sądzimy, aby wypuszczony właśnie nowy zwiastun był wyjątkiem od tej reguły. Robi on olbrzymie wrażenie jakością grafiki i daje kolejne powody do nadziei, że studio Ready At Dawn zaoferuje nam prawdziwy przebój. Kilka dni temu firma Sony zorganizowała pokaz tej produkcji i na tej imprezie nie mogło zabraknąć wysłannika naszej redakcji. Rezultatem tego jest zapowiedź gry oraz wywiad video z twórcami i zachęcamy do zaznajomienia się z obydwoma materiałami.

  1. Widzieliśmy grę The Order: 1886 - miks Uncharted z The Walking Dead

Podczas pokazu twórcy podkreślali, że The Order: 1886 zaprojektowano jako start dużej marki i w rezultacie opracowano tło fabularne znacznie wykraczające poza pojedynczą grę. Autorzy wiedzą już jak dalej potoczy się cała historia i dlatego mogą już w pierwszej odsłonie umieścić wskazówki dotyczące kolejnych części.

Ponadto przedstawiciele studia Ready At Dawn kategorycznie stwierdzili, że w The Order: 1886 nie znajdzie się żaden tryb multiplayer. Część graczy liczyła na opcję rozgrywek kooperacyjnych, ale twórcy chcą całą uwagę poświęcić opracowaniu kampanii fabularnej. Co prawda, podczas zabawy bohaterowi będzie towarzyszyło trzech kompanów, ale drużyna często ulegnie rozdzieleniu i kierowana przez nas postać zmuszona zostanie do samotnej walki, co utrudniłoby zaplanowanie trybu kooperacyjnego.

Na koniec warto przypomnieć wiadomość sprzed kilkunastu dni. Wtedy to autorzy poinformowali, że The Order: 1886 będzie działało w rozdzielczości 1080p i 30 klatkach na sekundę. Wieść ta rozczarowała część graczy liczących na zabawę w 60 FPS-ach, ale twórcy zapewnili, że w przypadku produkcji z kamerą umieszczoną za plecami bohatera połowa tej wartości w zupełności wystarczy.

The Order: 1886 to trzecioosobowa strzelanka, która powstaje wyłącznie z myślą o PlayStation 4 i ma być jednym z tytułów pokazujących moc tej konsoli. Gra przeniesie nas do alternatywnej steampunkowej wizji epoki wiktoriańskiej i opowie o wojnie ludzkości z mutantami. Premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku.