Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2013, 08:40

autor: Sarge

The Last of Us - pierwsze 20 minut rozgrywki i wysokie oceny. Mamy hit?

Jeden z graczy umieścił w sieci nagranie prezentujące pierwsze 20 minut rozgrywki w grze The Last of Us. Wysokie oceny tego tytułu w zagranicznych mediach sugerują, że mamy do czynienia z kolejnym hitem od studia Naughty Dog (serie Uncharted, Jak & Daxter, Crash Bandicoot).

Na łamach serwisu Dailymotion pojawił się materiał wideo prezentujący pierwsze 20 minut rozgrywki z nadchodzącej gry The Last of Us. Jest to nagranie gracza, który pokazał pełną wersję na tydzień przed jej premierą.

Film prezentuje sam początek gry, więc jest idealną okazją dla niecierpliwych graczy, którzy już teraz chcieliby zobaczyć wprowadzenie do fabuły The Last of Us. Jednocześnie warto pamiętać, że to tylko namiastka tego, co zaoferuje końcowy produkt – deweloper utrzymuje, że przejście całej kampanii zajmie przeciętnemu graczowi ok. 12-16 godzin.

Głównemu bohaterowi Joelowi w grze The Last of Us będzie towarzyszyć nastoletnia Ellie - The Last of Us - pierwsze 20 minut rozgrywki i wysokie oceny. Mamy hit? - wiadomość - 2013-06-07
Głównemu bohaterowi Joelowi w grze The Last of Us będzie towarzyszyć nastoletnia Ellie

Chociaż do światowej premiery pozostał jeszcze tydzień, to w sieci od dwóch dni pojawiają się pierwsze recenzje tego tytułu. Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z prawdziwym hitem. Średnia ocen wśród najbardziej znanych zagranicznych mediów wynosi 95,5% (według danych serwisu GameRankings). W tym roku tylko BioShock Infinite mógł poszczycić się zbliżonym wynikiem (91-95% w zależności od platformy sprzętowej).

The Last of Us to gra akcji przygotowywana wyłącznie z myślą o PlayStation 3 przez twórców serii Uncharted. Przeniesiemy się do niedalekiej przyszłości, 20 lat po zdziesiątkowaniu cywilizacji przez tajemniczą zarazę. Wcielimy się w Joela, który będzie musiał chronić młodą dziewczynę o imieniu Ellie. Kilkunastogodzinna kampania zostanie wzbogacona o niedawno zaprezentowany tryb multiplayer. The Last of Us zadebiutuje w naszym kraju 14 czerwca w pełnej polskiej wersji językowej (w rolę Ellie wcieli się Anna Cieślak).