Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2014, 09:58

autor: Góral

The Last of Us: Left Behind zadebiutowało w PlayStation Store

W PlayStation Store zadebiutowało rozszerzenie Left Behind do zeszłorocznej przygodowej gry akcji The Last of Us. Tytuł stworzony przez studio Naughty Dog dostępny jest w cenie 59 zł i pozwala wziąć udział w wydarzeniach mających miejsce przed historią ukazaną w "podstawce".

Left Behind to pierwsze i ostatnie rozszerzenie fabularne do gry The Last of Us. - The Last of Us: Left Behind zadebiutowało w PlayStation Store - wiadomość - 2014-02-14
Left Behind to pierwsze i ostatnie rozszerzenie fabularne do gry The Last of Us.

Opublikowaliśmy recenzję Left Behind, napisaną przez Kwiścia, który nie szczędzi ciepłych słów rozszerzeniu do popularnej produkcji, nazwyjąc je „pozycją obowiązkową dla każdego fana zeszłorocznego hitu studia Naughty Dog”.

Dziś na rynku debiutuje Left Behind - rozszerzenie fabularne do gry The Last of Us od studia Naughty Dog. Tytuł wchodzi w skład przepustki sezonowej, ale można go także nabyć w PlayStation Store, w cenie 59 zł. W zamian otrzymuje się dostęp do nowej opowieści, przedstawiającej wydarzenia sprzed historii ukazanej w podstawowej wersji popularnej produkcji dedykowanej konsoli PlayStation 3. Gracz ma więc możliwość pokierowania losami Ellie, której towarzyszy przyjaciółka i mentorka - Riley. Obie dziewczyny przebywają w szkole wojskowej, w której uczą się sztuki przetrwania, będąc szkolonymi na przyszłych żołnierzy, chroniących niezainfekowanych członków "populacji. Dodatek, tak jak i „podstawka”, dostępny jest w pełnej polskiej wersji językowej.

The Last of Us: Left Behind w skrócie:
  • Rozszerzenie fabularne do popularnej gry autorstwa studia Naughty Dog
  • Pozwala wcielić się w Ellie – towarzyszkę Joela z podstawowej wersji produkcji
  • Tytuł dostępny na konsoli PlayStation 3 w cenie 59 zł

Left Behind jest pierwszym i jednocześnie ostatnim rozszerzeniem fabularnym do jednej z najlepszych gier ostatnich lat. Studio Naughty Dog obecnie zajmuje się tworzeniem czwartej odsłony Uncharted na konsolę PlayStation 4 oraz myśli już o kolejnym projekcie. Neil Druckmann, przedstawiciel dewelopera, stwierdził ostatnio, że uznana ekipa ma już pomysły nie tylko na kontynuację The Last of Us, lecz także na zupełnie nową markę. Na konkrety musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

The Last of Us: Left Behind zadebiutowało w PlayStation Store - ilustracja #3The Last of Us ukazało się w połowie 2013 roku wyłącznie na konsoli PlayStation 3. Akcja produkcji rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w świecie wyniszczonym przez tajemniczą zarazę. Gracz wciela się w Joela, któremu towarzyszy nastolatka o imieniu Ellie. Niecodzienna para bohaterów, wspomagając się nawzajem, stara się przetrwać w niegościnnym świecie.

Za produkcję odpowiedzialne jest amerykańskie studio Naughty Dog, założone w 1984 roku pod nazwą Jam Software i kupione przez koncern Sony w 2001 roku. Jest to jeden z najbardziej uznanych deweloperów w branży gier, który na swoim koncie ma takie serie gier jak Crash, Uncharted czy też Jak.