Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 listopada 2021, 17:05

autor: AlexB

The Hunter: Call of the Wild od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Od dziś od godziny 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store będzie można odebrać grę theHunter: Call of the Wild. W serwisie udostępniony zostanie także pakiet Epic Welcome Pack do Antstream Arcade. Oba elementy pozostaną darmowe do 2 grudnia.

[Aktualizacja] theHunter: Call of the Wild i pakiet Epic Welcome Pack do platformy Antstream Arcade można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną Dead by Daylight oraz while True: learn().

W minionym tygodniu użytkownicy platformy Epic Games Store otrzymali możliwość przypisania do swoich kont aż trzech produkcji. Były to Guild of Dungeoneering, KID A MNESIA EXHIBITION oraz Never Alone. Jeśli jeszcze nie odebraliście swoich egzemplarzy tych produkcji, a jesteście nimi zainteresowani, to macie na to czas do godziny 17:00. Potem, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, będzie można zdobyć theHunter: Call of the Wild oraz pakiet Epic Welcome Pack do platformy Antstream Arcade.

TheHunter: Call of the Wild to wyprodukowany przez studio Expansive Worlds symulator łowiectwa, stanowiący kontynuację produkcji z 2009 roku. W trakcie zabawy wcielamy się w myśliwego, który trafia do lokacji wypełnionych zwierzętami, takimi jak jelenie, dziki czy różne gatunki ptaków. Naszym zadaniem jest wykonywanie zadań, które opierają się na polowaniu na te stworzenia. Robimy to z wykorzystaniem broni palnej oraz różnego rodzaju gadżetów.

Produkcja oferuje zarówno zabawę singlową, jak i wieloosobową (w tym kooperację). Jest ona dostępna w polskiej wersji językowej.

theHunter: Call of the Wild na platformie Epic Games Store

Co się natomiast tyczy drugiego gratisu, w owym pakiecie znajduje się 1090 darmowych gemów do wykorzystania na platformie Antstream Arcade. Umożliwia ona zagranie w przeszło tysiąc tytułów retro, takich jak Space Invaders, Bubble Trouble i Metal Slug, wzbogaconych dodatkowo między innymi o wyzwania czy tabele wyników. Gemy umożliwiają branie udziału w trudniejszych próbach oraz odblokowują turowe gry PvP, w których uczestniczyć mogą inni śmiałkowie oraz nasi znajomi.

Antstream – Epic Welcome Pack na platformie Epic Games Store

Zarówno theHunter: Call of the Wild, jak i pakiet Epic Welcome Pack do platformy Antstream Arcade będzie można zdobyć za darmo do 2 grudnia. Gdy oficjalnie dowiemy się, jaka produkcja (albo produkcje) zostanie udostępniona jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store