Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2013, 14:02

autor: luckie

The Humble Paradox Bundle wystartuje dziś wieczorem

Dziś o godzinie 20:00 ruszy kolejna odsłona akcji The Humble Bundle. Tym razem znajdziemy w niej gry ze stajni Paradox Interactive. Co takiego zaoferuje nam wydawca Europa Universalis, Magicka i Mount & Blade?

Ufamy, że oferta Paradox Interactive nie będzie skromna
Ufamy, że oferta Paradox Interactive nie będzie skromna

Firma Paradox Interactive zapowiedziała swój udział w inicjatywie The Humble Bundle. Akcja nazwana The Humble Paradox Bundle rozpocznie się dzisiaj o 20:00 czasu polskiego. Nie podano, jakie dokładnie tytuły nabędziemy za tzw. „co łaska”. Wiemy natomiast, że wpłata w wysokości powyżej 125 dolarów (ok. 404 zł) zagwarantuje dostęp do wszystkich gier firmy Paradox obecnych na Steamie, z wyjątkiem wydanej właśnie Europa Universalis IV i drobnych dodatków DLC. Ich spis zamieszczono pod tym adresem. Pełna oferta pojawi się dziś wieczorem na oficjalnej stronie akcji (prawdopodobnie znajdzie się w sekcji Weekly Sale).

Paradox Interactive to światowy wydawca wielu gier wideo, wśród których dominują produkcje strategiczne. Do najsłynniejszych serii z katalogu firmy należą Europa Universalis, Magicka, Mount & Blade, Król Artur, Hearts of Iron i Penumbra. Oprócz tego w „skromnym” zestawie znaleźć się mogą takie tytuły jak Dungeonland, The Showdown Effect, Impire, War of the Roses czy Warlock: Master of the Arcane.

Zgodnie z tradycją The Humble Bundle, prócz podstawowej puli gier do nabycia za dowolną kwotę, organizatorzy zaoferują kilka jeszcze gorętszych produkcji odblokowywanych po wpłacie wyższej niż aktualna średnia. O faktycznej zawartości oferty poinformujemy Was wieczorem. Możemy się jednak spodziewać, że po spektakularnym sukcesie The Humble Origin Bundle firma Paradox nie będzie szczędzić starań, by przekonać graczy do zakupów.

  1. Oficjalna strona firmy Paradox Interactive