Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2013, 13:35

autor: Góral

South Park: The Stick of Truth - wyciekło nagranie z fragmentami rozgrywki

W Internecie pojawił się zapis rozgrywki z nadchodzącej gry South Park: The Stick of Truth. Kilkuminutowy materiał prezentuje mechanizmy poruszania się, walki i nie tylko.

Do sieci wyciekło nagranie z rozgrywką w grze South Park: The Stick of Truth. Materiał jest słabej jakości, ale pozwala zaznajomić się z mechaniką zabawy. Premiera tytułu ma odbyć się jeszcze w tym roku, lecz nie znamy dokładnego terminu.

Jak widać na załączonym nagraniu, projekt wiernie nawiązuje do animowanego serialu. Gracze mogą więc wyczekiwać masy absurdalnych sytuacji i niekonwencjonalnej walki, w której przeciwników przypala się dezodorantem, czy puszcza na nich bąki. Można być także pewnym specyficznego poczucia humoru.

Co ciekawe, dokładny opis atrakcji zaprezentowanych w tym materiale znajdziecie w jednej z naszych wcześniejszych informacji. W czerwcu luckie pisał o prezentacji South Park: The Stick of Truth zorganizowanej przez wydawcę gry – firmę Ubisoft, która pokrywa się z dzisiejszym nagraniem.

Sting na czerwcowych targach E3 miał okazję pobawić się tym projektem, a swoje wrażenia przekazał w tym tekście. Zainteresowani nową grą studia Obsidian Entertainment mogą składać zamówienia przedpremierowe w niektórych polskich sklepach. Tytuł ukaże się na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach PC.