Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2013, 13:23

autor: Hed

The Last of Us ma nowy tryb rozgrywki multiplayer

The Last of Us, jedna z najlepiej ocenianych gier tego roku, doczekała się nowego trybu rozgrywki multiplayer, zatytułowanego Interrogation. Został on wprowadzony w najnowszej łatce, która przy okazji poprawiła wiele pomniejszych elementów.

Interrogation to nowy tryb multiplayer w The Last of Us. - The Last of Us ma nowy tryb rozgrywki multiplayer - wiadomość - 2013-08-29
Interrogation to nowy tryb multiplayer w The Last of Us.

Studio Naughty Dog wypuściło aktualizację do gry The Last of Us, zawierającą parę poprawek oraz zupełnie nowy tryb multiplayer. Główną atrakcją w łatce 1.03 jest ośmioosobowa forma zabawy zwana Interrogation, w której walczące ze sobą drużyny muszą wypełnić dwa cele. Po pierwsze, pochwycić i przesłuchać pięciu członków wrogiego zespołu. Po drugie, dostać się do ujawnionej w ten sposób skrytki oponentów i wykraść z niej cenne zasoby.

Oprócz powyższego trybu, aktualizacja poprawia dwa przerywniki filmowe oraz balansuje rozgrywkę sieciową. Autorzy zwiększyli między innymi odległość, z jakiej można pomóc pokonanemu sprzymierzeńcowi i zmienili parę innych zasad. Naughty Dog zmodyfikowało też wyszukiwarkę partnerów do gry w taki sposób, żeby dobierała ona graczy na podobnych poziomach. Praktycznie wszystkie nowości zostały opisane na blogu PlayStation i omówione w poniższym filmie.

  1. Opis łatki 1.03 do The Last of Us

The Last of Us to survivalowa gra akcji, która wyszła parę tygodni temu na konsoli PlayStation 3. Produkcja zebrała wysokie oceny i spodobała się graczom ze względu na wyrazistą fabułę, pełną ciekawych postaci i dramatycznych zwrotów akcji. Bohaterami są dziewczyna Ellie i opiekujący się nią mężczyzna Joel – dwójka ocalałych w świecie, w którym ludzkość zdziesiątkował tajemniczy grzyb. Tryb multiplayer koncentruje się na walce o zasoby i przetrwaniu grupy.