Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2013, 17:12

autor: Ender

Nowy trailer Grand Theft Auto V

Zgodnie z zapowiedziami studia Rockstar, w sieci zadebiutował kolejny trailer gry Grand Theft Auto V, przygotowujący graczy do wrześniowej premiery. Krótki film skupia się na ponownym przedstawieniu fabuły oraz bohaterów produkcji.

Rockstar tradycyjnie już dla siebie dawkuje stopniowo nowe materiały z Grand Theft Auto V, wprowadzając fanów, czekających od lat na nową odsłonę serii, w istny obłęd, którego kulminacją ma być wrześniowa premiera gry. Oczywiście ścisła kontrola nad informacjami o nadchodzącej produkcji nie zawsze jest zachowana, jak pokazały ostatnie przecieki, ale mimo wszystko przez większość czasu marketingowcy dewelopera spisują się na medal, wzmacniając zainteresowanie tytułem. Dziś zresztą, zgodnie z zapowiedziami, zaatakowali ponownie, publikując kolejny krótki trailer gry, który skupia się na fabule oraz przedstawieniu trzech głównych bohaterów.

Grand Theft Auto V ukaże się 17 września tego roku na konsoli PlayStation 3 oraz Xbox 360. Wszystko wskazuje na to, że premiera gry będzie jedną z największych w ostatnich latach. Sami twórcy przyznają, że już w dniu debiutu do sklepów na całym świecie trafi kilka milionów pudełek. Wydawcą tytułu w naszym kraju jest firma Cenega, która obiecała, że zostanie on udostępniony w polskiej kinowej wersji językowej.

  1. Oficjalna strona gry Grand Theft Auto V
  2. Widzieliśmy GTA V w akcji - nowe Grand Theft Auto największym sandboksem w historii