Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2013, 21:36

autor: Draug

Grand Theft Auto V – w czwartek obejrzymy kolejny zwiastun

Studio Rockstar Games zapowiedziało, że już w najbliższy czwartek doczekamy się nowego trailera Grand Theft Auto V. Niestety, nie podano szczegółów na temat tego, co ów zwiastun ma pokazać.

Na oficjalnej stronie studia Rockstar Games pojawiła się zapowiedź kolejnego zwiastuna gry Grand Theft Auto V. Materiał zobaczymy w nadchodzący czwartek, 29 sierpnia. W najbliższym czasie pojawi się również informacja na temat tego, dokładnie o której godzinie trailer zostanie udostępniony. Niestety, nie wiemy, czy będzie to pokaz gameplayu, czy inny rodzaj filmu.

Kolejny zwiastun GTA V trafi do sieci już pojutrze… - Grand Theft Auto V – w czwartek obejrzymy kolejny zwiastun - wiadomość - 2013-08-27
Kolejny zwiastun GTA V trafi do sieci już pojutrze…

Rockstar nie słynie ze szczególnie hojnego obdarowywania fanów zwiastunami swoich produkcji, toteż dzisiejsza wiadomość wyjątkowo cieszy. Do tej pory otrzymaliśmy raptem kilka trailerów z GTA V: pod koniec kwietnia pokazano trzy odrębne materiały, demonstrujące nam wszystkie grywalne postacie, lecz na kolejne wideo musieliśmy czekać ponad dwa miesiące, do początku lipca, kiedy to ukazał się kilkuminutowy gameplay. Od tamtego czasu twórcy uraczyli nas jeszcze tylko prezentacją Grand Theft Auto Online, rozbudowanego modułu do rozgrywki wieloosobowej, który będzie towarzyszył Grand Theft Auto V.

Na szczęście mimo niedostatku materiałów filmowych, Rockstar nie szczędzi nam obrazków i różnej maści informacji na temat swojego dzieła. Niemal co chwila otrzymujemy kolejną paczkę screenów (jak choćby kilka dni temu), tak samo jak nowe szczegóły dotyczące rozgrywki i możliwości, które otworzy przed nami Los Santos. Tylko w ciągu ostatnich dwóch tygodni deweloper między innymi udostępnił cyfrowy przewodnik po świecie gry i omówił otwartą naturę obszaru, na którym przyjdzie nam działać, a także ujawnił pełną listę osiagnięć, które będziemy mogli odblokować, oraz zdradził szczegóły na temat cyfrowych dodatków, wchodzących w skład Edycji Specjalnej i Kolekcjonerskiej omawianej produkcji.

…a uroki miasta Los Santos i otaczających je obszarów zobaczymy na naszych telewizorach za około trzy tygodnie. - Grand Theft Auto V – w czwartek obejrzymy kolejny zwiastun - wiadomość - 2013-08-27
…a uroki miasta Los Santos i otaczających je obszarów zobaczymy na naszych telewizorach za około trzy tygodnie.

Grand Theft Auto V ukaże się 17 września i będzie dostępne na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Bardzo prawdopodobne wydaje się wydanie gry w przyszłości również na pecety, lecz posiadacze „blaszaków” wciąż czekają na oficjalne potwierdzenie tych przypuszczeń. Tymczasem pozostaje więc rozważyć zakup edycji konsolowej, zwracając uwagę chociażby na specjalną ofertę, którą przygotował Sklep GRY-OnLine.pl.

Kup Grand Theft Auto V dychę taniej!

Nie kupiłeś jeszcze GTA V? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Składając w Sklepie GRY-OnLine zamówienie przedpremierowe na grę, podaj w kasie kod lossantos i zgarnij 10 zł rabatu. Oferta ważna tylko w sprzedaży przedpremierowej.