Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2013, 19:48

autor: Góral

Assassin's Creed IV: Black Flag - opublikowano nowe nagranie z rozgrywką i komentarzem twórców

Wyczekiwana gra akcji Assassin's Creed IV: Black Flag doczekała się nowego nagrania wideo prezentującego rozgrywkę na wodzie i na lądzie.

Firma Ubisoft, wydawca gry Assassin's Creed IV: Black Flag, opublikowała nowy materiał wideo z rozgrywką w nadchodzącej produkcji. Nagranie zostało dodatkowo opatrzone komentarzem dyrektora kreatywnego „czwórki” - Ashrafa Ismaila.

Kilkuminutowy filmik prezentuje walkę na okrętach i starcia na suchym lądzie. Dla fanów serii, śledzących doniesienia o Black Flag, nie będzie to nic szczególnego, ale według UV, który pograł sobie w ten projekt na targach Gamescom, gra zapowiada się fenomenalnie. Produkcja zapewnić ma sporą swobodę działania, klimatyczne podróżowanie statkiem i mnóstwo atrakcji, w tym także szukanie skarbów.

Jednocześnie warto przypomnieć, że ostatnio wydawca wycofał się z wcześniejszych doniesień związanych z opóźnieniem PC-towej wersji gry. Produkcja trafi na rynek w tym samym czasie co edycje dedykowane konsolom Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U, czyli 31 października. Tytuł można zamawiać w przedsprzedaży u najpopularniejszych sprzedawców, w tym także w Sklepie Gry-Online.

Assassin's Creed IV: Black Flag - opublikowano nowe nagranie z rozgrywką i komentarzem twórców - ilustracja #1Pierwsza część serii Assassin's Creed zadebiutowała na rynku w 2007 roku. Od tamtej pory co roku otrzymujemy nowe odsłony, których łączna ilość dobiła już do 12 pozycji (wliczając w to projekty na konsole przenośne, smartfony i tablety). Ostatnia, pełnoprawna produkcja sygnowana tą marką - Assassin's Creed III - trafiła na rynek 30 października i osiągnęła ogromny sukces, sprzedając się w nakładzie ponad 8 mln egzemplarzy (dane z lutego bieżącego roku).