Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2014, 22:02

autor: Góral

The Crew ukaże się jesienią. Mamy nowy zwiastun i kolejne informacje

Wydawca gry The Crew, firma Ubisoft, opublikował nowy zwiastun produkcji, zdradzając jednocześnie, że tytuł ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych jesienią bieżącego roku. Przy okazji serwis Eurogamer ujawnił nowe informacje dotyczące projektu studia Ivory Tower.

Firma Ubisoft poinformowała, że sanboksowa gra wyścigowa The Crew ukaże się jesienią bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych. Niestety nie podano dokładnego terminu, ale za to opublikowano nowy zwiastun, na którym cztery samochody z różnych regionów Stanów Zjednoczonych, łączą się w tytułową ekipę. Oprócz tego, warto wspomnieć, że od dziś rusza specjalna akcja promocyjna, w której do wygrania są nagrody do wykorzystania w grze. Zabawa polega na szukaniu Golden Plates (złote tablice, jedną z nich znajdziecie w naszej galerii), ukrytych w materiałach graficznych, zwiastunach, itd. Wybite są na nich specjalne kody, które należy wpisywać w tym miejscu, odblokowując tym samym wirtualne niespodzianki.

The Crew to gra wyścigowa ściśle zintegrowana z multiplayerem. W serwisie Eurogamer ukazał się artykuł, nakreślający czym tak naprawdę jest nadchodząca produkcja studia Ivory Tower. Julian Gerighty, dyrektor kreatywny tytułu, stwierdził, że „to MMO. To RPG”. Elementy gatunku Role-Playing Game to przede wszystkim ulepszanie pojazdów. W każdym z czterech głównych miast (Detroit, Nowy Jork, Miami i Los Angeles) będzie można założyć bazę oraz garaż, w którym podbijemy statystyki samochodu, wykorzystując zdobyte, a nie kupione w sklepie, części. Te otrzymywać mamy jako nagrody za wykonywanie zadań – podobnie jak nowe miecze i zbroje za wypełnianie questów w RPG-ach.

Ujawniono także, że przejechanie z jednego wybrzeża na drugie, zajmie około 90 minut, a zaliczenie kampanii około 20 godzin..

„Większość miast jest zminiaturyzowana, ale cztery główne metropolie przypominają skalą typowe gry z otwartym światem. To jest duża mapa” – stwierdził redaktor Eurogamera.

Jednocześnie zaznaczono, że nie jest to typowe MMO, w którym cały czas znajduje się mnóstwo osób. The Crew w sprytny sposób łączyć ma nas z siedmioma innymi osobami na zasadach peer-to-peer. Opisano to jako drugie albo trzecie wcielenie systemu znanego z Test Drive Unlimited. Brzmi to ciekawie i nieco tajemniczo, ale stwierdzono, że aby zrozumieć naturę produkcji, po prostu trzeba spędzić z nią kilka godzin.

The Crew ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych. - The Crew ukaże się jesienią. Mamy nowy zwiastun i kolejne informacje - wiadomość - 2014-04-08
The Crew ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych.
The Crew to wyścigowa gra MMORPG. - The Crew ukaże się jesienią. Mamy nowy zwiastun i kolejne informacje - wiadomość - 2014-04-08
The Crew to wyścigowa gra MMORPG.