Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2012, 13:00

autor: Michał "Muninn" Kowalski

The Amazing Spider-Man - ujawniono datę premiery PC-owej wersji gry

Firma Activision ujawniła informacje na temat planowanego wydania gry The Amazing Spider-Man w wersji na PC. Gra ukaże się ponad miesiąc po premierze konsolowej.

Na początku miesiąca informowaliśmy, że studio Beenox pracuje nad PC-ową wersją gry Niesamowity Spider-Man. Dzisiaj serwis Strategy Informer przedstawił kolejne informacje, które na pewno ucieszą wielbicieli Człowieka-Pająka, nieposiadających ani Xboksa 360, ani PlayStation 3, dysponujących natomiast komputerem osobistym.

Niesamowity Spider-Man

Firma Activision, wydawca gry, poinformowała, że Niesamowity Spider-Man ukaże się na PC 10 sierpnia 2012, czyli ponad miesiąc po premierze wersji konsolowych. Produkcja na pewno będzie dostępna na serwisie Steam. W Polsce wydaniem gry zajmie się firma Licomp Empik Multimedia.

The Amazing Spider-Man - ujawniono datę premiery PC-owej wersji gry - ilustracja #2Niesamowity Spider-Man jest grą akcji, w której wcielamy się, oczywiście, w Petera Parkera i jego bohaterskie alter ego – Spider-mana. W trakcie zabawy przemierzamy przestrzeń powietrzną Nowego Jorku, dokonujemy wielu karkołomnych akrobacji, walczymy z wrogami używając nadludzkich mocy Człowieka-Pająka i wspinamy się na wieżowce. Wersja gry przeznaczona na konsole Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo DS, 3DS i Wii miała wczoraj swoją amerykańską premierę, natomiast w Europie ukaże się w piątek. Produkcję można jeszcze zakupić w przedsprzedaży za cenę 199,90 zł m.in. w Sklepie Gry-Online.