Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2012, 15:57

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Pecetowi gracze też poznają przygody Niesamowitego Spider-Mana

Miłośnicy zaplatania sieci przy komputerach mogą już szykować się na zwiedzanie Nowego Jorku. Jak informuje serwis DSOGaming, w studiu Beenox trwają prace nad pecetową wersją gry Niesamowty Spider-Man (The Amazing Spider-Man).

Pecetowi gracze też poznają przygody Niesamowitego Spider-Mana - ilustracja #1
Niesamowity Spider-Man
  1. gatunek: gry akcji (TPP)
  2. producent: Beenox Studios
  3. wydawca: Activision-Blizzard
  4. premiera w Polsce: 29 czerwca br.
  5. platformy sprzętowe: Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Wii, Nintendo DS/3DS, PC

Zgodnie z planami wydawniczymi koncernu Activision, gra The Amazing Spider-Man pod koniec czerwca powinna być dostępna dla użytkowników konsol. Komputerowi gracze mogli poczuć się zawiedzeni, bowiem do tej pory nic nie wskazywało na to, by tytuł miał trafić także na tę platformę sprzętową. Okazuje się jednak, że twórcy nie zapomnieli o posiadaczach poczciwych blaszaków, którzy po prostu muszą uzbroić się w cierpliwość.

Według doniesień serwisu DSOGaming, lakoniczna wzmianka o pecetowej wersji gry The Amazing Spider-Man pojawiła się w oficjalnej notce prasowej wysłanej przez koncern Activision. Niestety, jedyna pewna informacja jest taka, że pracuje nad nią studio Beenox. Nie wiadomo jednak, czy chodzi o zespół odpowiedzialny także za konsolowe wydania. Nie znamy też terminu premiery, choć pogłoski mówią o końcówce wakacji.

Warto zwrócić uwagę, że gra Niesamowity Spider-Man to wśród fanów komiksowych herosów jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Świadczą o tym chociażby nadzieje czytelników serwisu gry-online.pl, które w przypadku wersji adresowanej na konsolę PlayStation 3 sięgają obecnie 8,9/10.

Zanim osobiście będziecie mogli sprawdzić kondycję człowieka-pająka w nowej grze studia Beenox polecamy lekturę zapowiedzi oraz zapoznanie się z najświeższymi materiałami wideo na jej temat.

  1. The Amazing Spider-Man - co pokazał Peter Parker na E3 2012?
  2. Video Niesamowity Spider-Man (X360) (PS3) - Web Rush
  3. Video Niesamowity Spider-Man (X360) (PS3) – Iguana
  4. Video Niesamowity Spider-Man (X360) (PS3) – Rhino
  5. Oficjalna strona internetowa gry The Amazing Spider-Man