Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2012, 09:35

autor: Sarge

The Amazing Spider-Man zadebiutuje pod koniec czerwca

Poznaliśmy dokładną datę amerykańskiej premiery gry The Amazing Spider-Man. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych w najnowsze przygody Człowieka-Pająka zagrają pod koniec czerwca.

Firma Activision Blizzard podała datę premiery gry The Amazing Spider-Man. Produkcja studia Beenox zadebiutuje na rynku 26 czerwca biężącego roku.

Ujawniony termin dotyczy mieszkańców Stanów Zjednoczonych i nie zostało potwierdzone, kiedy The Amazing Spider-Man ukaże się w Europie. Możemy się jedynie domyślać, że nastapi to ze standardowym, trzydniowym opóźnieniem w stosunku do amerykańskiej daty. W takim wypadku w nowe przygody Człowieka-Pająka zagralibyśmy 29 czerwca.

Przy okazji na łamach serwisu IGN pojawił się nowy zwiastun omawianej produkcji. Za jego sprawą po raz pierwszy możemy zobaczyć w akcji Rhino – jednego z odwiecznych przeciwników Spider-Mana. Materiał przedstawia również trochę fragmentów walki i eksplorowania świata przy użyciu pajęczyny.

The Amazing Spider-Man powstaje na PlayStation 3, Xboksa 360, Wii, 3DS-a oraz DS-a. Choć gra tworzona jest przez studio Beenox odpowiedzialne m.in. za odsłony Spider-Man: Shattered Dimensions i Spider-Man: Edge of Time, to zajmuje się nią nowy zespół deweloperski, który nie miał udziału przy opracowywaniu poprzednich przygód Człowieka-Pająka.

The Amazing Spider-Man zadebiutuje pod koniec czerwca - ilustracja #1