Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2015, 20:42

autor: Bard

Techland udostępnia trzygodzinne demo Dying Light

Dla tych graczy, którzy od premiery nie zdecydowali się jeszcze na zakup światowego hitu, jakim stała się gra Dying Light, Techland publikuje wersję demonstracyjną tytułu. Polski wydawca pozwoli nam za darmo zakosztować trzech godzin rozgrywki.

Techland udostępnia trzygodzinne demo Dying Light - ilustracja #1

Firma Techland poinformowała, że demo Dying Light jest dostępne dla posiadaczy PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Gracze mają możliwość przetestowania trzygodzinnej rozgrywki w Dying Light – z gry można korzystać w ramach głównej linii fabularnej, zadań pobocznych oraz losowo generowanych potyczek. Wydawca podkreśla, że wersja testowa Dying Light oferuje także tryb kooperacji do 4 graczy. Gracze pecetowi mogą pobrać demo Dying Light na platformie Steam.

Wersje demonstracyjne stanowiły standard w poprzedniej generacji, później stały się rzadko spotykane. Zdecydowaliśmy więc, by zużyć część naszych zasobów i opublikować demo, pozwalając wypróbować grę z pierwszej ręki - Tymon Smektała, Techland.

Warto wspomnieć, że w grudniu tego roku dzieło polskiego dewelopera doczeka się ogromnego DLC o tytule The Following. Zapewne właśnie z premierą dodatku związane jest wypuszczenie przez Techland wersji testowej podstawy. DLC nie umknęło zresztą naszej uwadze – w tym miesiącu udało nam się już sprawdzić, czym jest i co nowego wprowadza Dying Light: The Following.