Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2011, 21:56

autor: Kono

Taris – postapokaliptyczne bagno

Taris to umiejscowiona w pobliżu często uczęszczanych szlaków handlowych planeta, która niegdyś była światem tętniącym życiem. Teraz jednak krajobraz Taris zdobią głównie ruiny dawnej cywilizacji.

Taris – postapokaliptyczne bagno - ilustracja #1
Taris
Taris
  • Region: Zewnętrzne Rubieże
  • System: Taris
  • Księżyce: 4
  • Przynależność: niezależna
  • Sugerowane poziomy: 16-20

Taris to postapokaliptyczne bagno. Jedną z największych tragedii, które spadły na planetę, był atak Dartha Malaka. Taris została wtedy zbombardowana, większość budynków zniszczona, a ludzie, którzy przebywali na jej powierzchni, zostali zamordowani.

Republika postanowiła jednak ponownie skolonizować Taris. Założono tam port kosmiczny, bazę militarną i zaczęto budować pierwsze siedliska ludzi. Jednak ruiny niegdyś wspaniałej cywilizacji potrafią być bardzo zdradzieckie. Jedno jest pewne – stawienie czoła temu, czego Sithom nie udało się unicestwić, może być trudniejsze niż naprawienie tego, co zniszczyli.

Taris – postapokaliptyczne bagno - ilustracja #2

Głęboko w mrocznych bagnach czają się rakghoule – potwory stworzone przy pomocy sithowej alchemii. Każdy atak z ich strony może zainfekować ofiarę groźną zarazą, powodującą mutację zainfekowanego. Niedawno pojawiły się też słuchy, że niektóre rakghoule ewoluują w coś jeszcze gorszego. Pomimo tego Republika dokłada wszelkich starań do odnowienia planety, by pokazać całej Galaktyce, że potęgę Sithów można przezwyciężyć.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic