Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

TaleWorlds Najnowsze wiadomości i informacje

Wszystko o Mount & Blade II: Bannerlord (zapowiedż beta-testów) – Akt. #8

Entelarmer, 9 kwietnia 2019, 22:30

Niniejsze kompendium wiedzy o grze Mount & Blade II: Bannerlord zawiera wszystkie najważniejsze informacje na temat drugiej odsłony nietypowego cyklu tureckiego studia TaleWorlds. Znajdziecie w nim zarówno aktualizowane na bieżąco dane na temat produkcji, jak i poświęcone jej materiały multimedialne.

Twórcy Mount and Blade 2 zapowiadają zamknięte beta-testy

Entelarmer, 29 marca 2019, 11:10

Studio TaleWorlds zapowiedziało zamkniętą betę trybu wieloosobowego gry Mount & Blade II: Bannerlord. Nie zdradzono jeszcze terminu testów, ale kolejne informacje mają pojawić się wkrótce.

Zobacz pół godziny gameplayu z Mount & Blade 2: Bannerlord

Aquma, 2 października 2018, 16:55

W sieci pojawił się niemal półgodzinny materiał prezentujący różne aspekty rozgrywki w Mount & Blade II: Bannerlord – kontynuacji popularnej hybrydy strategii i gry RPG autorstwa studia TaleWorlds.

Mount & Blade 2 Bannelord - wieści o systemie dynastii i wczesnym dostępie

AlexB, 7 września 2018, 10:40

Przedstawiciele studia TaleWorlds zdradzili kolejne szczegóły na temat ich nadchodzącej produkcji – Mount & Blade II: Bannerlord. W ostatnim wpisie na Steamie wypowiedzieli się między innymi o ewentualnym wczesnym dostępie, trybie kooperacji oraz systemie dynastii.

Mount & Blade II Bannerlord – godzinny gameplay z targów gamescom 2018

Entelarmer, 25 sierpnia 2018, 13:30

Użytkownik Resonant opublikował na YouTubie godzinne nagranie z gry Mount & Blade II: Bannerlord. Materiał prezentuje rozgrywkę w trybie single player, zarejestrowaną na targach gamescom 2018.

Podróże i bitwy na trailerze gamescomowego dema Mount & Blade II Bannerlord

AlexB, 21 sierpnia 2018, 10:10

Studio TaleWorlds wypuściło do sieci teaser zapowiadający demo kampanii dla pojedynczego gracza Mount & Blade II: Bannerlord, w które będzie można zagrać podczas tegorocznej edycji targów gamescom. Prezentuje on między innymi bitwy, turnieje oraz rozmowy z postaciami niezależnymi.

Mount & Blade II Bannelord z demem single player na targach gamescom

Entelarmer, 17 sierpnia 2018, 12:44

Studio TaleWorlds zapowiedziało prezentację kampanii single player gry Mount & Blade II: Bannerlord. Chętni będą mieli pół godziny na zapoznanie się z trybem dla jednego gracza w trakcie targów gamescom.

W Mount & Blade II: Bannerlord sami rozwiniemy swój zamek

Jakub Mirowski, 7 kwietnia 2018, 16:28

Deweloperzy ze studia TaleWorlds ujawnili, że w grze Mount & Blade II: Bannerlord pojawi się system rozwoju zamków, który znacznie urozmaici oblężenia podczas rozgrywki. Niestety, nadal nie podano choćby przybliżonej daty premiery.

Mount & Blade II: Bannerlord – TaleWorlds prezentuje frakcję Aserai

Ender, 13 stycznia 2018, 13:22

W najnowszym wpisie deweloperzy nadchodzącego Mount & Blade II: Bannerlord przedstawili graczom kolejną frakcję w świecie gry, z którą wejdziemy w kontakt podczas zabawy. Są nią Aserai, wzorowani na wędrownych arabskich plemionach.

Mount & Blade II: Bannerlord - nowe informacje o statystykach i wytwarzaniu broni

Entelarmer, 3 listopada 2017, 11:00

Studio TaleWorlds opublikowało pierwszą część wpisu omawiającego zmiany dotyczące broni. Nowy system pozwoli na bardziej realistyczne wyliczanie obrażeń oraz ułatwi tworzenie ekwipunku.

Mount & Blade II: Bannerlord – znamy szczegóły dotyczące systemu Wpływu

Entelarmer, 5 października 2017, 18:05

Studio TaleWorlds ujawniło kolejne informacje na temat Mount & Blade II: Bannerlord. Tym razem otrzymaliśmy informacje na temat jednego z nowych systemów, pozwalającego na rekrutację innych lordów do naszej armii.

Mody w Mount & Blade II: Bannerlord – twórcy odpowiadają na pytania

Aquma, 21 września 2017, 18:45

Twórcy Mount & Blade II: Bannerlord przygotowali kompleksowe, liczące 39 pytań FAQ, w którym zebrali najważniejsze informacje na temat funkcjonowania modów w ich nowej grze.

Mount & Blade II: Bannerlord - 800 postaci na ekranie i 60 klatek na sekundę

Góral, 17 września 2017, 10:10

Główny programista gry Mount & Blade II: Bannerlord wyjawił, że celem deweloperów dla obecnej generacji CPU jest osiągnięcie 800 postaci na ekranie przy 60 klatkach na sekundę.

Mount & Blade II: Bannerlord - nowy filmik pokazuje wieloosobowe bitwy kapitanów

Adrian Werner, 24 sierpnia 2017, 10:43

Studio TaleWorlds Entertainment opublikowało nowy filmik z Mount & Blade II: Bannerlord. Koncentruje się on na wieloosobowych bitwach kapitanów, w których każdy gracz będzie zarówno kontrolował pojedynczego wojownika, jak i wydawał rozkazy jednostkom sojuszniczym.

Mount & Blade II: Bannerlord z pokazem trybu multiplayer

Entelarmer, 22 sierpnia 2017, 15:45

Studio TaleWorlds zamieściło kolejny gameplay z gry Mount & Blade II: Bannerlord. Nowy filmik prezentuje potyczkę z limitem czasowym, wydawanie rozkazów oraz personalizację oddziałów.

Mount & Blade II: Bannerlord - twórcy ogłoszą datę premiery, „kiedy gra będzie gotowa”

AlexB, 18 sierpnia 2017, 10:25

Studio TaleWorlds Entertainment zapowiedziało, że w najbliższym czasie nie ogłosi oficjalnej daty premiery Mount & Blade II: Bannerlord. Tłumaczą to faktem, że takowa po prostu nie istnieje, a deweloperzy chcą mieć pewność, że tytuł będzie maksymalnie dopracowany.

Mount & Blade II: Bannerlord na nowych gameplayach

Meehow, 12 czerwca 2017, 19:35

Podczas imprezy PC Gaming Show na tegorocznych targach E3 w Los Angeles zademonstrowano nowy zwiastun z rozgrywką z gry Mount & Blade II: Bannerlord. Po prezentacji studio TaleWorlds Entertainment udostępniło dwa kilkuminutowe gameplaye.

Mount & Blade II: Bannerlord z grywalnym demem na E3

AlexB, 6 czerwca 2017, 10:25

Studio TaleWorlds ogłosiło, że podczas tegorocznych targów E3 udostępni mediom branżowym grywalną wersję Mount & Blade II: Bannerlord. To pierwszy raz, gdy dziennikarze będą mogli osobiście przetestować ten tytuł.

Mount & Blade II: Bannerlord na kolejnych screenach

AlexB, 1 czerwca 2017, 11:35

W sieci pojawiły się kolejne screeny prezentujące grę Mount & Blade II: Bannerlord w akcji. Wciąż nie wiadomo, kiedy kontynuacja popularnego „symulatora średniowiecza” od studia TaleWorlds pojawi się na rynku.

Mount & Blade II: Bannerlord - w bitwach weźmie udział nawet 1000 rycerzy

Góral, 28 maja 2017, 14:50

Poznaliśmy kilka nowych szczegółów dotyczących gry Mount & Blade II: Bannerlord. W zapowiedzi opublikowanej w serwisie GameStar ujawniono, że w finalnej wersji produkcji w bitwach może będzie brało udział nawet 1000 rycerzy, a świat produkcji ma być cztery razy większy od tego z Mount & Blade: Warband.

Mount & Blade II: Bannerlord - garść nowych screenów

AlexB, 9 marca 2017, 10:35

PC Gamer zaprezentował nowe screeny z gry Mount & Blade II: Bannerlord, czyli kontynuacji popularnego „symulatora średniowiecza” od studia TaleWorlds. Data premiery produkcji wciąż nie jest dokładnie znana.

Prace nad Mount & Blade II nadal trwają, ale do premiery jeszcze daleko

Jakub Mirowski, 12 stycznia 2017, 09:23

Na forum studia TaleWorlds pojawiło się parę informacji nt. postępów w pracach nad Mount & Blade II: Bannerlord. Wypowiedzi menadżera ds. społeczności sugerują, że projekt nadal jest daleki od ukończenia.

Mount & Blade II: Bannerlord z minimalnymi wymaganiami sprzętowymi

Entelarmer, 19 października 2016, 20:20

Studio TaleWorlds Entertainment ujawniło minimalne wymagania sprzętowe gry Mount & Blade II: Bannerlord. Wstępną specyfikację potrzebną do uruchomienia gry zamieszczono w sklepie Steam.

Mount & Blade II: Bannerlord - obrona twierdzy

Entelarmer, 17 sierpnia 2016, 13:00

Studio TaleWorlds udostępniło kolejny gameplay z gry Mount & Blade II: Bannerlord. Tym razem zaprezentowano oblężenie twierdzy z perspektywy obrońców.

Mount & Blade: Warband zadebiutuje we wrześniu na konsolach

Makek, 14 sierpnia 2016, 13:36

Posiadacze konsol obecnej generacji już niedługo będą mogli zagrać w Mount & Blade: Warband. Produkcja studia TaleWorlds Entertainment zadebiutuje na PlayStation 4 oraz Xboksie One 16 września i oprócz trybu dla pojedynczego gracza zaoferuje multiplayer dla maksymalnie 32 graczy.

Oblężenie w Mount & Blade II: Bannerlord pokazane na gameplayu z komentarzem

luckie, 13 czerwca 2016, 21:43

Mount & Blade II: Bannerlord otrzymał nowy gameplay, przygotowany z okazji E3 2016. Film przedstawia fragment oblężenia - począwszy od rozstawienia armii i ostrzelania murów przez machiny oblężnicze, aż po właściwy szturm.

Mount & Blade II: Bannerlord - nowy gameplay

Entelarmer, 7 marca 2016, 11:10

W trakcie weekendowej imprezy PC Gamers Weekender studio TaleWorlds zaprezentowało rozgrywkę w Mount & Blade II: Bannerlord. W trakcie półgodzinnego pokazu twórcy przedstawili m.in. edytor postaci oraz system tworzenia przedmiotów.

Mount & Blade II: Bannerlord z rozszerzonym wsparciem dla modów

luckie, 12 sierpnia 2015, 11:40

Mount & Blade II: Bannerlord ułatwi modderom tworzenie skomplikowanych modyfikacji dzięki usprawnieniom silnika i edytora. Gracze będą mogli instalować wiele modów naraz, by gra wyglądała tak, jak sobie tego życzą.

Mount & Blade II: Bannerlord - zobacz fragmenty rozgrywki

Góral, 5 sierpnia 2015, 17:04

Podczas targów gamescom 2015 studio TaleWorlds Entertainment zaprezentowało nowy materiał wideo z wyczekiwanego Mount & Blade II: Bannerlord, na którym ukazano system pogodowy, gry planszowe, maszyny oblężnicze i nie tylko.

Mount & Blade II: Bannerlord - rozgrywka zostanie zaprezentowana na gamescomie

Góral, 27 lipca 2015, 19:41

Studio TaleWorlds Entertainment zdradziło, że w przyszłym tygodniu, podczas targów gamescom, wyczekiwane Mount & Blade II: Bannerlord doczeka się pokazu rozgrywki. Jednocześnie pochwalono się, że seria rozeszła się do tej pory w nakładzie przekraczającym 6 mln egzemplarzy.

Mount & Blade II: Bannerlord zmierza także na konsole

Jakub Mirowski, 16 marca 2015, 10:32

W wywiadzie z tureckim serwisem Turuncu Leyve główny projektant gry Mount & Blade II: Bannerlord zapowiedział, że tytuł ten trafi także na konsole. Niestety, nie sprecyzował, o jakie platformy chodzi.

Mount & Blade: Warband - Viking Conquest debiutuje na Steamie

luckie, 11 grudnia 2014, 10:39

Dziś na Steamie pojawi się Mount & Blade: Warband - Viking Conquest, drugi dodatek DLC do popularnego sandboksa studia TaleWorlds Enertainment. Tytuł da się nabyć również w polskich sklepach.

Mount & Blade: Warband – zapowiedziano dodatek Viking Conquest

Draug, 16 października 2014, 22:41

Studio TaleWorlds zapowiedziało drugi oficjalny dodatek do gry Mount & Blade: Warband, zatytułowany Viking Conquest. Rozszerzenie przeniesie nas na średniowieczne Wyspy Brytyjskie i do Skandynawii, oferując zarówno rozgrywkę wieloosobową, jak i świeżą kampanię fabularną, a także szereg nowości, jak np. bitwy morskie. Niestety, nie podano terminu premiery DLC.

Mount & Blade II: Bannerlord - nowy filmik prezentuje możliwości silnika graficznego i edytora

Adrian Werner, 28 września 2014, 12:20

Studio TaleWorlds Entertainment udostępniło nowy materiał video z gry Mount & Blade II: Bannerlord, który pokazuje możliwości silnika graficznego i edytora.

Mount & Blade: Warband – sandboksowy przebój doczekał się wersji mobilnej

Adrian Werner, 12 marca 2014, 07:45

Studio Taleworlds Entertainment wypuściło mobilną wersję przebojowego sandboksowego RPG-a Mount & Blade: Warband. Obecie produkcja dostępna jest wyłącznie na NVIDIA Shield oraz kilka urządzeń z Androidem i układem Tegra 4.

TaleWorlds Entertainment - twórcy serii Mount & Blade odzyskują niezależność

Sarge, 31 stycznia 2014, 11:55

Studio TaleWorlds Entertainment zakończyło współpracę z dotychczasowym wydawcą - firmą Paradox Interactive. Twórcy serii Mount & Blade w takiej formie będą kontynuować prace nad nadchodzącymi grami: Mount & Blade II: Bannerlord oraz Ogniem i Mieczem 2: Ku Karaibom.

Mount & Blade II: Bannerlord na pierwszych screenach

luckie, 28 września 2013, 09:55

Po roku od zapowiedzi Mount & Blade II: Bannerlord studio TaleWorlds Entertainment pokazało światu pierwsze screeny z gry. Czy średniowiecznej serii udało się wyewoluować z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia?

Pierwszy teaser i oficjalna zapowiedź gry Mount & Blade II: Bannerlord

Sarge, 28 września 2012, 10:25

Od niemal roku wiadomo, że studio TaleWorlds pracuje nad kontynuacją gry Mount & Blade. Teraz deweloper oficjalnie zapowiedział swoje nowe dzieło, udostępniając pierwszy teaser i przedstawiając pełny tytuł - Mount & Blade II: Bannerlord.

Ogniem i Mieczem 2: Ku Karaibom – Sienkiewicz kontra piraci

Olek, 29 czerwca 2012, 16:49

Wygląda na to, że pojawiające się od kilku miesięcy pogłoski o pracach nad kontynuacją „sienkiewiczowskiego” dodatku do gry Mount & Blade okazały się prawdziwe. Serwis CD Action doniósł o zapowiedzi Ogniem i Mieczem 2: Ku Karaibom!

Mount & Blade: Warband otrzymał nowy dodatek multiplayer - Napoleonic Wars

Hed, 20 kwietnia 2012, 12:13

Studio Tale World wypuściło nowy dodatek wieloosobowy do swojej gry Mount & Blade, w którym podjęto temat wojen napoleońskich. Dzięki rozszerzeniu możemy wziąć udział w dwustuosobowych bitwach i skorzystać z dziewiętnastowiecznego uzbrojenia.

Studio TaleWorlds zapowiada grę Mount & Blade 2

Sarge, 10 października 2011, 10:05

Fani serii Mount & Blade doczekają się kontynuacji produkcji, która w Polsce pojawiła się także w specjalnej odsłonie Mount & Blade: Ogniem i Mieczem. Mount & Blade 2 zapowiedział Mikail Yazbeck ze studia Taleworlds Entertainment.