Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 listopada 2011, 18:50

autor: Adrian Werner

Szybki konkurs z biletami na galę WWE

Wraz z wydawcą gry WWE ’12, firmą CD Projekt, oraz kanałem telewizyjnym Extreme Sports Channel, zapraszamy na szybki konkurs. Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na pierwszą w Polsce galę WWE. Impreza odbędzie się w Gdańsku, 11 listopada.

Z okazji zbliżającej się premiery gry WWE ‘12 – ta nastąpi już 25 listopada - mamy dla was miłą niespodziankę. Wraz z Extreme Sports Channel, czyli kanałem telewizyjnym podejmującym tematykę sportów ekstremalnych oraz firmą CD Projekt, wydawcą gry, zapraszamy do mini konkursu. Do wygrania jest nie byle co, bo dwie podwójne wejściówki na pierwszą galę WWE w Polsce.

Szybki konkurs z biletami na galę WWE - ilustracja #1

Gala odbędzie się w Gdańsku w Ergo Arena już 11 listopada, dlatego jeśli chcecie wziąć udział w zabawie i zgarnąć nagrody bądźcie gotowi na zmianę dotychczasowych planów weekendowych. Na imprezę zaprasza European Licensing Company - firma reprezentująca licencję WWE w Polsce.

Zadanie konkursowe

Aby bilety weszły w wasze posiadanie zaproponujcie najciekawsze rozwinięciu skrótu WWE, a swoje propozycje opublikujcie na forum w komentarzach do tej wiadomości. Pamiętajcie tylko, by nie zwlekać z odpowiedziami, gdyż przyjmowanie rozwiązań zadania zostanie zamknięte jutro o godzinie 16:00. Dwóch zwycięzców wybierze jury i ogłosi ich ksywki w formie wpisu na forum.

Osoby, którym poszczęści się w zabawie, zostaną poproszone o kontakt mailowy na adres:

konkurs [małpa] gry-online [kropka] pl

W ten sposób podamy szczegóły odnośnie odbioru wejściówek (w dniu imprezy w Gdańsku). Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia.