Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2011, 08:19

autor: Marek "DogGhost" Oramus

Sześć nowych tytułów wzbogaca serię Premierowa Okazja - m.in. Just Cause 2, Borderlands, Magicka

Firma Cenega wprowadziła do sklepów sześć nowych tytułów w ramach odświeżonej serii wydawniczej Premierowa Okazja w promocyjnej cenie 39,99 zł. Mowa o Borderlands, Civlilization IV, Just Cause 2, Magicka, Wings of Prey: Skrzydła Chwały i Supreme Commander 2.

Dzisiaj do sklepów trafiło sześć nowych tytułów w ramach serii wydawniczej Premierowa Okazja. W zamian za niecałe 40 zł gracze mogą nabyć jedne z najpopularniejszych gier z katalogu firmy Cenega w przystępnej cenie, nie tracąc przy tym przyjemności z zakupu pełnoprawnego wydania, bez okrojonej zawartości.

Sześć nowych tytułów wzbogaca serię Premierowa Okazja - m.in. Just Cause 2, Borderlands, Magicka - ilustracja #1

Serię Premierowa Okazja wzbogaciły następujące tytuły:

  • Borderlands – postapokaliptyczny FPS łączący w sobie elementy gier RPG pokroju Fallout 3 z intensywną walką rodem z produkcji hack-and-slash. Wcielamy się w jednego z czterech bohaterów i przemierzamy pustkowia planety Pandora odwzorowane za pomocą charakterystycznej komiksowej grafiki.
  • Civlilization IV Complete Edition – kompletne wydanie kultowej gry turowej stworzonej przez Sida Meiera. Kierujemy losami cywilizacji od zarania dziejów, aż po rywalizację o dominację w przestrzeni kosmicznej. Pakiet zawiera podstawową wersję oraz dwa rozszerzenia: Warlords oraz Beyond the Sword.
  • Just Cause 2 – druga odsłona sandboksowej produkcji osadzonej w egzotycznych klimatach. Ponownie wcielamy się w rolę agenta i wykonujemy absurdalne akrobacje na spadochronie, zabijamy setki przeciwników i swobodnie przemierzamy ogromną wyspę o powierzchni tysiąca kilometrów.
  • Magicka – cieszący się ogromną popularnością wśród graczy hack-and-slash rozgrywający się w realiach fantasy. Obejmujemy kontrolę nad magiem i staramy się pokonać hordy wrogich istot tworząc unikatowe kombinacje czarów. Duży nacisk położono na zabawę w trybie kooperacji.
  • Wings of Prey: Skrzydła Chwały – symulator lotniczy przeznaczony dla miłośników okresu II Wojny Światowej. Do dyspozycji gracza oddano ponad 40 samolotów biorących udział w ponad 50 misjach rozsianych po całej Europie.
  • Supreme Commander 2 – kontynuacja gry strategicznej osadzonej w klimatach science-fiction. Bierzemy udział w starciach toczących się między trzema rasami walczącymi o dominację w kosmosie. Tytuł ten powinien przypaść do gustu entuzjastom takich serii jak StarCraft czy Command & Conquer.

Wraz z nowymi grami, pewnym wizerunkowym zmianom uległy pudełka. Od tej pory wszystkie gry z Premierowej Okazji będą oznaczone folią PCV z bardzo widocznym symbolem akcji, dzięki czemu łatwiej znajdziecie je na półkach, a po zakupie bezproblemowo usuniecie niechciane logo. Podjęto również decyzję o zrównaniu ceny wszystkich tytułów wydawanych w ramach tej serii. Niektóre gry kosztowały do tej pory np. 44,99 zł. Teraz została ona ujednolicona i wynosi 39,99 zł.

  1. Katalog gier z serii Premierowa Okazja