Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2024, 21:48

Szczegóły 1. sezonu XDefiant. Ubisoft przygotował darmowy upominek dla fanów strzelanki

3 mapy, 3 bronie, nowe stronnictwo i kolejny tryb. Oto część atrakcji, które trafią do XDefiant w pierwszym sezonie.

Źródło fot. Ubisoft.
i

Ubisoft zdradził szczegóły pierwszego sezonu strzelanki XDefiant, który rozpocznie się 2 lipca. Francuski wydawca zaprezentował nadchodzące atrakcje w formie zwiastuna, który pokazano w trakcie transmisji Ubisoft Forward. Trailer możecie obejrzeć poniżej.

Twórcy podali, że pierwszy sezon FPS-a doda nowe stronnictwo (GSK) i kolejny tryb: Zdobycie flagi (Capture the Flag). Poza tym strzelanka w końcu otrzyma system progresji rankingowej, jak również trzy nowe bronie, w tym tarcze policyjne.

Ponadto co miesiąc gracze będą mogli sprawdzić nową mapę, łącznie trzy przez całe lato. Zwiastun pokazuje krótkie nagrania ze wszystkich tych lokacji: słonecznej Daytona, rozrywkowego Rockefeller oraz imprezowego Clubhouse.

Materiał pokazuje też garść nowych przedmiotów kosmetycznych, które będzie można zdobyć w pierwszym sezonie XDefiant, m.in. poprzez sklepy w grze. Co więcej, osoby, które uruchomią tytuł w ciągu 48 godzin (tj. do środy do 21:21 czasu polskiego) otrzymają 3 darmowe skórki z serii Eruption.

  1. Zwłoki Overwatcha 2 ściągają głodne sępy – nastąpił prawdziwy wysyp hero shooterów

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej