Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 listopada 2007, 10:05

Świąteczne plotki z PlayStation 3 Magazine

Świąteczne wydanie magazynu PlayStation 3 Magazine (PSM3) przynosi ciekawe plotki na temat mających pojawić się na konsolę Sony gier w nadchodzącym, 2008 roku oraz nieco dalszej przyszłości.

Świąteczne wydanie magazynu PlayStation 3 Magazine (PSM3) przynosi ciekawe plotki na temat mających pojawić się na konsolę Sony gier w nadchodzącym, 2008 roku oraz w nieco dalszej przyszłości.

  • W przyszłym roku powinna się pojawić kontynuacja gy Resistance: Fall of Man, o czym informowaliśmy już ponad miesiąc temu. Producent, Insomniac Games, jak na razie niczego nie potwierdza.
  • Ponoć Infinity Ward, pracuje w tej chwili nad zupełnie nową grą, która miałaby pojawić się w 2009 roku. Na ten rok planowana jest również kolejna odsłona serii Syphon Filter.
  • Latem 2008 roku planowane jest kolejne uderzenie agenta 47 na konsole obecnej generacji.
  • Studio Ubisoft Montreal zamierza opracować na PS3 grę Far Cry, jednakże zanim to nastąpi musi zakończyć prace nad Prince of Persia. Ta informacja jest o tyle dziwna, że obok wymienionych tytułów nie pojawia się żaden numerek, w związku z czym nie wiemy, czy może tu chodzić o Far Cry 2, który wczesną wiosną trafi na komputery osobiste.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.