Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2013, 19:30

Świąteczna wyprzedaż Steam rozpoczęta – m.in. Metal Gear Rising: Revengeance, BioShock Infinite, Dishonored

Jak co roku, firma Valve przygotowała świąteczną wyprzedaż w swoim sklepie cyfrowej dystrybucji Steam. Promocja potrwa dwa tygodnie i obejmuje przeszło 2000 gier. Na początek przeceniono m.in. BioShocka Infinite, Batman: Arkham Origins, Dishonored czy Metal Gear Rising, które wyjdzie na PC 9 stycznia przyszłego roku.

Dzisiaj ruszyła świąteczna wyprzedaż Steam i potrwa do 3 stycznia - Świąteczna wyprzedaż Steam rozpoczęta – m.in. Metal Gear Rising: Revengeance, BioShock Infinite, Dishonored - wiadomość - 2013-12-19
Dzisiaj ruszyła świąteczna wyprzedaż Steam i potrwa do 3 stycznia

W związku z okresem przedświątecznym firma Valve rozpoczęła zimową wyprzedaż na popularnej platformie elektronicznej dystrybucji Steam. W pierwszym, otwierającym promocję dniu przeceny dotknęły takie gry, jak Dead Island, BioShock Infinite, Metal Gear Rising: Revengeance, oraz nieco mniejsze produkcje pokroju Monaco czy The Stanley Parable.

Poniżej zamieszczamy dzisiejsze przeceny z podziałem na różne oferty.

Oferty dnia (ważne do soboty do godz. 19:00)

Błyskawiczne oferty (ważne do jutra do godz. 3:00)

To mniejsza i trwająca znacznie krócej promocja – w dzisiejszym rzucie znalazły się:

Wybór społeczności (wybór następnej przeceny)

To już tradycja w ramach zimowej wyprzedaży. Użytkownicy głosują, co następne trafi do specjalnej promocji. Tym razem można wybierać pomiędzy niniejszymi tytułami:

Za oddawanie głosów w wyborze społeczności dodatkowo otrzymuje się karty Steam przygotowane specjalnie na tę okazję (trzy głosy równa się jedna karta).

Świąteczna wyprzedaż w sklepie cyfrowej dystrybucji firmy Valve potrwa do 3 stycznia 2014 roku włącznie. Prócz wymienionych powyżej gier przeceniono również wiele innych. Niemniej jednak warto się wstrzymać z zakupami, gdyż ceny wybranych tytułów, które trafią na stronę główną, zostaną jeszcze bardziej obniżone.