Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2013, 20:45

Hearthstone: Heroes of Warcraft – start otwartych testów beta przesunięty

Blizzard przekazał nowe informacje dotyczące otwartych testów beta sieciowej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft. Mimo zapowiedzi nie wystartują one w tym miesiącu, ale dopiero w przyszłym roku. Deweloper do 7 stycznia będzie przyjmował jeszcze zgłoszenia do zamkniętej bety. Wszystkie powinny zostać rozpatrzone pozytywnie.

Twórcy chcą w pełni dopracować grę i wyeliminować wszystkie błędy - Hearthstone: Heroes of Warcraft – start otwartych testów beta przesunięty - wiadomość - 2013-12-19
Twórcy chcą w pełni dopracować grę i wyeliminować wszystkie błędy

W ubiegłym miesiącu informowaliśmy, że otwarte testy beta sieciowej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu. Na oficjalnej stronie tytułu deweloperzy zapowiedzieli jednak, że do tego nie dojdzie. Zespół nie jest jeszcze w pełni przekonany o odpowiednim poziomie jakości tytułu i chce popracować nad kolejnymi poprawkami oraz doszlifować rozgrywkę, testowaną w zamkniętej becie, która rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Twórcy chwalą się przy tym, że osiągają coraz większą stabilność serwerów, która będzie nadal poprawiana. W wydanej ostatnio łatce wprowadzili także nowy system gry rankingowej oraz wyeliminowali kolejne błędy i bugi.

Żeby osłodzić czas osobom czekającym na klucz do zamkniętych testów, twórcy ogłosili, że wysłali zaproszenia wszystkim graczom, którzy zapisali się do bety do dnia 16 grudnia. Co więcej, zgłoszenia będą wciąż przyjmowane do 7 stycznia. Wszystkie powinny zostać rozpatrzone pozytywnie. Kolejną dobrą wiadomością jest to, że Blizzard nie planuje już czyścić kont z posiadanych kart. Kiedy gra wejdzie w następne stadium testów, wszystkie talie pozostaną więc nienaruszone. Otwarta beta rozpocznie się w przyszłym roku, ale nie podano żadnych konkretnych terminów.

  1. Oficjalna strona Hearthstone: Heroes of Warcraft
  2. Zapowiedź gry Hearthstone: Heroes of Warcraft