Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Egmont Polska Press Release 11 października 2005, 11:58

Strona gry Cybermycha i więźniowie Drappa uruchomiona

Oficjalna witryna gry "Cybermycha i więźniowie Drappa" rozpoczęła właśnie swoją działalność. Pod adresem http://drapp.cybermycha.pl znajdziecie najświeższe informacje o tej produkcji, galerię zdjęć oraz dokładny opis przejścia.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Oficjalna witryna gry "Cybermycha i więźniowie Drappa" rozpoczęła właśnie swoją działalność. Pod adresem http://drapp.cybermycha.pl znajdziecie najświeższe informacje o tej produkcji, galerię zdjęć oraz dokładny opis przejścia. Z raportu "zza kulis" dowiecie się, jak wyglądały prace nad tytułem, a następnie podyskutujecie z fanami Cybermychy na forum dyskusyjnym. Niespodzianką jest wersja demonstracyjna, umożliwiająca zapoznanie się z programem.

"Cybermycha i więźniowie Drappa" to zwariowana zręcznościówka dla młodszych graczy. Pokierują oni losami sympatycznego gryzonia, któremu kot Drapp porwał przyjaciół. Na odważniaków czeka wiele poziomów pełnych niespodzianek i niezwykłych przeciwników. Na drodze zwierzaka staną bowiem ożywione lampy, mumie kotów, skorpiony ze scalaków i inne stworzenia, których istnienia nigdy by się nie spodziewał. Małpia zręczność oraz umiejętność logicznego myślenia pozwolą Wam jednak dotrzeć do celu. Program kosztuje 15,90 zł i zawiera dwie pierwsze przygody: "DRAPPnięty Simmus" i "Angelina wyłączona z akcji".