Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2015, 10:00

autor: Renox

Street Fighter V – znamy szczegóły dotyczące bety gry

Studio Capcom ujawniło kilka interesujących szczegółów związanych z betą gry Street Fighter V. Testy uruchomione zostaną w Europie wczesnym rankiem 24 lipca i pozwolą sprawdzić rozgrywkę tylko w trybie sieciowym. Zapisy trwają do 15 lipca.

Beta Street Fighter V na PS4 ruszy w nocy z 23 na 24 lipca. - Street Fighter 5 – znamy szczegóły dotyczące bety gry - wiadomość - 2015-07-08
Beta Street Fighter V na PS4 ruszy w nocy z 23 na 24 lipca.

Do premiery piątej odsłony jednej z najpopularniejszych serii bijatyk w historii – gry Street Fighter 5 – pozostało jeszcze bardzo dużo czasu. W tym momencie wiemy, że tytuł zadebiutuje na rynku dopiero w marcu przyszłego roku. Wczoraj studio Capcom ujawniło sporo interesujących szczegółów dotyczących bety wspomnianej produkcji, dzięki której fani niedługo otrzymają doskonałą okazją na sprawdzenie tego, co do tej pory udało się stworzyć wspomnianemu deweloperowi.

Testy ruszą w Europie rankiem 24 lipca i ekskluzywnie udostępnione zostaną wyłącznie posiadaczom konsoli PlayStation 4. Pozwolą one na grę sześcioma ujawnionymi do tej pory wojownikami, z tym że dwoje z nich - Birdie oraz Cammy – zaimplementowani zostaną do rozgrywki nieco później, w sobotę 25 lipca, ponieważ Capcom chce tym sposobem przetestować system udostępniania dodatkowej zawartości. Cztery pozostałe postacie to Chun-Li, Bison, Charlie Nash, a także Ryu. Walczyć będziemy zaś na Bustling Side Street (w Chinach), Terminal Station (Londyn), a także na nowym Forgotten Waterfall (Nowa Zelandia). Testy potrwają pięć dni. Deweloper zapowiedział, że chce dzięki nim sprawdzić płynność w działaniu potyczek odbywających się przez sieć, dlatego też rozgrywka w trybie lokalnym nie będzie dostępna.

Jeżeli jesteście chętni do wzięcia udziału w opisywanej becie, zajrzyjcie na oficjalną stronę gry. Zapisy na Starym Kontynencie potrwają do 15 lipca, a stosowna informacja o pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury wysłana zostania na podany adres poczty elektronicznej. Pecetowcy, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe, poczekają zaś do jesieni, ponieważ dopiero wówczas japoński wydawca zamierza rozpocząć testy dedykowane posiadaczom blaszaków.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Street Fighter V

Street Fighter V