Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 sierpnia 2020, 13:06

Street Fighter 5 z darmowym okresem próbnym

Jutro ruszy dwutygodniowy darmowy okres próbny gry Street Fighter 5. Pozwoli on przetestować bijatykę przed startem piątego sezonu.

Street Fighter 5 z darmowym okresem próbnym - ilustracja #1
Okres próbny potrwa do 19 sierpnia.

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji sprawdzić gry Street Fighter V, to wkrótce otrzymacie szansę, aby zrobić to bez płacenia. Jutro ruszy bowiem darmowy okres próbny tej bijatyki, który potrwa dwa tygodnie. Obejmie on zarówno wersję na PC, jak i PlayStation 4. W tym czasie będziecie mogli bawić się pełną zawartością tzw. Champion Edition, czyli tegorocznej reedycji zawierającej prawie wszystkie aktualizacje i dodatki wypuszczone do tej pory. Przede wszystkim oznacza to, że dostępnych będzie 40 zawodników.

Przypomnijmy, że produkcja zadebiutowała w 2016 roku. W dniu premiery gra spotkała się z dosyć chłodnym przyjęciem, głównie za sprawą niedopracowania technicznego i małego wyboru postaci. Firma Capcom kolejne lata spędziła jednak na ulepszaniu i rozbudowywaniu tego projektu i przyniosło to bardzo dobre rezultaty - Street Fighter V: Champion Edition to obecnie jedna z najlepszych bijatyk na rynku.

Warto dodać, że za kilka dni Capcom ujawni szczegóły piątego i ostatniego sezonu do tej gry. Wiadomo, że zaoferuje on nowe postacie, ale na razie nie wiemy, kto dołączy do obsady.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Street Fighter V