Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2014, 19:36

autor: Draug

Steam – ruszyła Wakacyjna Wyprzedaż

Zgodnie z pogłoskami sprzed paru dni, ruszyła Wakacyjna Wyprzedaż na platformie dystrybucji cyfrowej Steam. Potrwa ona do 30 czerwca, a jej oferta będzie zmieniała się trzy razy każdego dnia (o godzinie 3:00, 11:00 i 19:00). Ponadto można wziąć udział w Wakacyjnej Przygodzie - specjalnej akcji oferującej wyjątkowe nagrody.

Tydzień temu dzieliliśmy się z Wami przypuszczeniami – wysnutymi na podstawie różnych przesłanek – że dziś platforma dystrybucji Steam rozpocznie własną letnią promocję, idąc w ślady swoich konkurentów, jak GamersGate czy GOG.com. Jak się dopiero co okazało, domysły były słuszne – serwis firmy Valve Software rozpoczął właśnie Wyprzedaż Wakacyjną, która potrwa do 30 czerwca. Jak zwykle, promocje przygotowane z jej okazji dzielą się na dwa podstawowe rodzaje: oferty dnia (zmieniające się co dobę o godzinie 19:00) oraz błyskawiczne (aktualizowane co 8 godzin – codziennie o 3:00, 11:00 i 19:00). W pierwszym rzucie przecenami objęto takie tytuły jak Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Far Cry 3, DayZ, Dead Rising 3 (w pre-orderze), Dead Island: Riptide i DMC: Devil May Cry – pełną listę atrakcji znajdziecie pod tym adresem, możecie je też zobaczyć na poniższym zrzucie ekranu.

Coś jeszcze szeleści w Waszych portfelach po wyprzedażach na GamersGate i GOG.com? Jeśli tak, to dzięki Steamowi prawdopodobnie już wkrótce przestanie. - Steam – ruszyła Wakacyjna Wyprzdaż - wiadomość - 2014-06-19
Coś jeszcze szeleści w Waszych portfelach po wyprzedażach na GamersGate i GOG.com? Jeśli tak, to dzięki Steamowi prawdopodobnie już wkrótce przestanie.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o Wakacyjnej Przygodzie – dokonując zakupów gier i biorąc udział w głosowaniach na tytuły, które mają znaleźć się jako następne w błyskawicznej ofercie, zbieramy specjalne karty. Zdobywszy ich 10, wytwarzamy odznakę i zostajemy nagrodzeni przedmiotem dla gry, emotką, tłem profilu itp. Ponadto otrzymujemy punkty, które przekładają się na wynik naszego zespołu – każdy uczestnik Przygody zostaje bowiem losowo przydzielony do jednej z pięciu drużyn. Członkowie grupy mającej najwięcej punktów danego dnia będą honorowani cenniejszymi nagrodami – może to być nawet gra z naszej listy życzeń, jeśli walnie przyczynimy się do dobrego wyniku swojego „teamu”. Więcej informacji na temat tej akcji znajdziecie w tym miejscu.