Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2013, 11:35

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

State of Decay - dodatek Breakdown dostępny na PC i Xboksie 360

Studio Undead Labs udostępniło wyczekiwane przez fanów gry State of Decay rozszerzenie Breakdown. Tytuł dostępny jest w cyfrowej dystrybucji na komputerach PC i konsoli Xbox 360.

State of Decay otrzymało pierwsze rozszerzenie. - State of Decay - dodatek Breakdown dostępny na PC i Xboksie 360 - wiadomość - 2013-11-30
State of Decay otrzymało pierwsze rozszerzenie.
State of Decay: Breakdown w skrócie:
  • Pierwsze rozszerzenie do gry State of Decay
  • Oferuje niekończącą się zabawę w przetrwanie
  • Tytuł dostępny w sklepie Steam oraz w usłudze Xbox Live

Wczoraj, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w sklepie Steam oraz w usłudze Xbox Live zadebiutowało rozszerzenie Breakdown do gry State of Decay. Tytuł dostępny jest w cenie 5,99 euro (około 25 zł) na komputerach PC i 27,59 zł w przypadku wersji na konsole Xbox 360.

Dodatek został stworzony ze względu na prośby fanów, którzy pragnęli większego wyzwania i nacisku na przetrwanie, a mniejszego przywiązania do fabuły. Deweloperzy ze studia Undead Labs spełnili życzenia, dostarczając tryb, który oferuje teoretycznie nieskończoną ilość zabawy w czysty survival. Przy okazji zapowiedziano drugie rozszerzenie, ale oprócz zapewnienia, że na pewno je pokochamy, nie podzielono się żadnymi szczegółami.

Przy okazji warto wspomnieć, że State of Decay obecnie można kupić w ramach steamowej promocji, w cenie 9,49 euro (około 40 zł, zniżka 50%). W chwili pisania tej wiadomości, do końca akcji pozostały niecałe 32 godziny, więc warto się pośpieszyć.

State of Decay - dodatek Breakdown dostępny na PC i Xboksie 360 - ilustracja #3State of Decay to gra akcji stworzona przez niezależne studio Undead Labs, która oryginalnie zadebiutowała na konsoli Xbox 360 w czerwcu bieżącego roku. Na początku listopada pojawiła się pełna wersja produkcji w sklepie Steam. Tytuł okazał się sporym sukcesem, sprzedając się w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy.