Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2013, 10:00

autor: Sarge

State of Decay debiutuje na Xbox Live. Zobacz godzinny fragment rozgrywki

State of Decay to długo oczekiwana gra akcji traktująca o przetrwaniu inwazji zombie, która dzisiaj ma swoją premierę na Xbox Live. Produkcja została stworzona przez studio Undead Labs. W przygotowaniu nadal jest wersja PC.

Dzisiaj w usłudze Xbox Live oficjalnie debiutuje State of Decay – trójwymiarowa gra akcji z zombie w roli głównych adwersarzy, za którą odpowiada studio Undead Labs. Przed ewentualnym zakupem warto obejrzeć godzinny zapis wideo z rozgrywki udostępniony przez twórców.

W chwili pisania tej wiadomości State of Decay nie jest jeszcze oficjalnie dostępne na Xbox Live, ale to powinno zmienić się w najbliższych godzinach. Posiadacze Xboksa 360 na zakup gry muszą przeznaczyć 1600 punktów Microsoftu. Wcześniej można sprawdzić darmowego triala, pozwalającego na ograniczoną zabawę. W przygotowaniu jest również wersja pecetowa, ale deweloper nadal nie jest w stanie potwierdzić dokładnej daty premiery komputerowej edycji.

Przedwczoraj w serwisie Twitch.tv oddział Microsoft Studios zorganizował specjalnego streama, w trakcie którego twórcy ze studia Undead Labs zaprezentowali swoją produkcję. Pokaz rozgrywki trwał godzinę i możecie teraz go obejrzeć w znajdujących się w tej wiadomości filmach. Całość podzielono na trzy części i jest to doskonały sposób na sprawdzenie dłuższego fragmentu gry przed jej ewentualnym zakupem.

State of Decay to trzecioosobowa gra akcji dla jednego gracza z zombie w roli głównych przeciwników, która wcześniej była znana pod roboczym tytułem Class3. Trafiamy do rozległego, otwartego świata z dużą liczbą zadań do wykonania. Na swojej drodze spotykamy zombie, które opanowały tutejszą okolicę. W ich eksterminacji pomaga dość różnorodny arsenał broni.