Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2013, 10:26

autor: luckie

StarCraft II: Heart of the Swarm – graliśmy w kampanię Zergów i mamy polskie intro

Studio Blizzard Entertainment przypomniało nam o zbliżającej się premierze StarCraft II: Heart of the Swarm wypuszczając intro wprowadzające w nową kampanię fabularną. Warto również zajrzeć do naszej zapowiedzi kampanii dla jednego gracza – mieliśmy sposobność pograć Zergami na specjalnym pokazie gry.

Zdążyliśmy już przywyknąć, że filmy w wydaniu studia Blizzard Entertainment prezentują znakomity poziom. Pod tym względem widowiskowe intro do StarCraft II: Heart of the Swarm nie zawodzi. Przedstawia ono spektakularny atak insektoidalnych Zergów, pod dowództwem samej Królowej Ostrzy, na planetę bronioną przez Terran. Gdy zdążycie już ochłonąć, zapraszamy do obejrzenia zwiastuna (po polsku), podsumowującego najistotniejsze nowości obecne w grze:

Mieliśmy już okazję zagrać w StarCraft II: Heart of the Swarm na specjalnej prezentacji gry w Paryżu. Nasz wysłannik opisał swoje wrażenia z zabawy w tym artykule:

Poza obszerną kampanią dla jednego gracza, Heart of the Swarm zaoferuje sporo nowych jednostek, które w znaczący sposób wpłyną na dostępne strategie. Ważną postacią w grze będzie sama Królowa Ostrzy. W trakcie kampanii Kerrigan osiągnie maksymalnie 60 poziom doświadczenia, co zapewni jej nowe zdolności. Ciekawą opcją są mutacje, związane z urozmaicającymi rozgrywkę mini-grami, oraz ulepszenia poszczególnych jednostek. Zmiany dotknęły również systemu Battle.net (o czym pisaliśmy już wcześniej).

StarCraft II: Heart of the Swarm zadebiutuje na PC 12 marca. W naszym kraju, dzięki firmie CD Projekt, gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej.