Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2010, 09:34

Split/Second otrzyma trzy dodatki DLC w tym miesiącu

Twórcy Split/Second przybliżyli szczegóły trzech dodatków DLC, które gra otrzyma w najbliższych tygodniach. W wiadomości opublikowanej na Facebooku czytamy, że jeszcze w tym miesiącu możemy spodziewać się pakietu z elementami graficznymi (loga i nalepki na samochód), nowego superpojazdu oraz darmowego wozu stworzonego na podstawie modelu Ryback Cyclone.

Twórcy Split/Second przybliżyli szczegóły trzech dodatków DLC, które gra otrzyma w najbliższych tygodniach. W wiadomości opublikowanej na Facebooku czytamy, że w tym miesiącu możemy spodziewać się pakietu z elementami graficznymi (loga i nalepki na samochód), nowego superpojazdu oraz darmowego wozu stworzonego na podstawie modelu Ryback Cyclone.

Za pierwsze dwa rozszerzenia zapłacimy pewną kwotę, a trzecie będzie bezpłatne, gdyż w ten sposób twórcy chcą podziękować fanom. Autorzy potwierdzili, że pakiety zostaną wydane na konsolach (Xbox Live oraz PlayStation Network), ale nie wspomnieli o pecetach. Trudno więc powiedzieć czy „podziękowania” trafią także do komputerowych miłośników produkcji.

To nie koniec atrakcji dla posiadaczy Split/Second, bo zgodnie z obietnicami we wrześniu pojawi się większy zestaw dodatkowej zawartości, w którym zobaczymy między innymi nową lokację. Szczegóły ujawnionych i przyszłych DLC zostaną opublikowane na facebookowej stronie gry. Na zachętę prezentujemy demona prędkości, który jest treścią jednego z dodatków.

Split/Second otrzyma trzy dodatki DLC w tym miesiącu - ilustracja #1