Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 października 2021, 12:30

autor: Patryk Łukasz Kubiak

Zobacz zdjęcia ze Spider-Mana: Into the Spider-Verse 2

Spider-Man: Across the Spider-Verse to potencjalny tytuł kontynuacji Spider-Man Uniwersum. Wraz z przeciekiem do sieci trafiły również ujęcia z nadchodzącego sequela. Zobaczcie je poniżej.

Spider-Man: Into the Spider-Verse zdobyło w 2018 roku serca fanów człowieka-pająka. Animowana produkcja w reżyserii tercetu Boba Persichettiego, Petera Ramsey’a i Rodney’a Rothmana opowiada o losach Milesa Moralesa, który niedługo po ukąszeniu przez radioaktywnego pająka musi stawić czoła Kingpinowi. Na odsiecz młodemu bohaterowi ruszają Spider-Manowie z innych wymiarów.

O kontynuacji niespodziewanego hitu wiemy niewiele, jednak możliwe, że właśnie poznaliśmy jej tytuł. Niepotwierdzone doniesienia krążące po sieci sugerują, że obraz będzie nosił nazwę Spider-Man: Across the Spider-Verse. Niedawno Internet obiegły ujęcia prawdopodobnie ze wspomnianej produkcji. Zobaczcie je sami.

Zobacz zdjęcia ze Spider-Mana: Into the Spider-Verse 2 - ilustracja #1
Zobacz zdjęcia ze Spider-Mana: Into the Spider-Verse 2 - ilustracja #2
Zobacz zdjęcia ze Spider-Mana: Into the Spider-Verse 2 - ilustracja #3
Zobacz zdjęcia ze Spider-Mana: Into the Spider-Verse 2 - ilustracja #4

Zdjęcia są bardzo klimatyczne, zapowiada się więc, że możemy mieć powtórkę z sukcesu pierwowzoru. A jakie są wasze odczucia odnośnie kontynuacji Spider-Man Uniwersum?

  1. Reżyser Doctora Strange’a mówi, że wszystkie Spider-Many to MCU
  2. Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 – produkcja ruszyła