Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2017, 10:58

autor: Góral

SpellForce 3 doczeka się edycji kolekcjonerskiej

Poznaliśmy zawartość wycenionej na 130 euro (około 555 zł) edycji kolekcjonerskiej gry SpellForce 3. Ponadto otrzymaliśmy nowy zwiastun produkcji.

Wydawca gry SpellForce 3, firma THQ Nordic, ujawnił edycję kolekcjonerską produkcji. Za 130 euro (około 555 zł), oprócz samej produkcji, otrzymacie: specjalne opakowanie, ścieżkę dźwiękową na płycie, album z grafikami koncepcyjnymi, amulet oraz 20-centymetrową figurkę Sentenzy Norii – towarzyszącego nam podczas zabawy mentora. Oprócz tego doczekaliśmy się nowego zwiastuna, przedstawiającego wydarzenia z przeszłości, które doprowadziły do tego, co będzie nam dane przeżyć podczas zabawy w grze studia Grimlore Games. Co ciekawe, opowiada o nich właśnie Nori.

Edycja kolekcjonerska gry SpellForce 3. - SpellForce 3 doczeka się edycji kolekcjonerskiej - wiadomość - 2017-08-17
Edycja kolekcjonerska gry SpellForce 3.

SpellForce 3 ukaże się na komputerach osobistych 7 grudnia bieżącego roku. W ostatnich tygodniach można jednak było się już pobawić produkcją, gdyż deweloperzy przeprowadzili zamknięte beta-testy. Rozpoczęły się one w maju i zostały podzielone na kilka etapów, podczas których otrzymywaliśmy nowe opcje rozgrywki w multiplayerze oraz kolejne rasy. Na sam koniec udostępniono fragment kampanii fabularnej. Jeżeli śledzicie naszą stronę regularnie, to mogliście otrzymać klucz uprawniający do zabawy, a jeżeli nie, to musicie jeszcze wytrzymać kilka miesięcy.

SpellForce 3 doczeka się edycji kolekcjonerskiej - ilustracja #2