Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2017, 19:01

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

SpellForce 3 – rozdajemy kody do zamkniętych beta-testów

Miłośnicy serii SpellForce od dziś mogą bawić się w zamkniętej becie SpellForce 3. Jeżeli chcecie wziąć w niej udział, to po szczegóły odsyłamy do rozwinięcia wiadomości.

Studio Grimlore Games wystartowało z zamkniętymi beta-testami gry SpellForce 3. Potrwają one przez kilka najbliższych tygodni i umożliwią rozgrywkę w trybach wieloosobowych różnymi frakcjami. Szczegółowy plan publikujemy nieco dalej, ale najpierw chcemy poinformować, że dzięki uprzejmości firmy CDP, polskiego dystrybutora gry, mamy do rozdania klucze uprawniające do udziału w zabawie. Jak zwykle nie wymagamy od Was niczego szczególnego i wystarczy, że klikniecie na jeden z widocznych poniżej odnośników, gdzie otrzymacie kod. Pamiętajcie jednak, że ich liczba jest ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy.

SpellForce 3 – rozdajemy kody do zamkniętych beta-testów - ilustracja #1

Beta-testy podzielone zostały na kilka etapów, podczas których wprowadzane będą kolejne nowości. Na początek otrzymaliśmy Ludzi i tryb 1 na 1. 26 maja pojawią się Orkowie, a 2 czerwca Elfy. Od 9 czerwca będzie można bawić się wszystkimi trzema frakcjami w trybie 1 na 1. Kilka dni później, a dokładniej pisząc 16 czerwca, zadebiutuje opcja 2 na 2, 23 czerwca 3 na 3, a 30 czerwca otrzymamy jedną mapę z singleplayera, pozwalającą sprawdzić fragment kampanii, która w pełnej wersji gry ma oferować około trzydzieści godzin rozgrywki. Beta zakończy się w lipcu.

Jak czytamy w przesłanej wiadomości prasowej, celem testów jest:

Dopracowanie balansu i zdobycie odpowiedzi na kilka pytań, które nie pozwalają twórcom z Grimlore Games spać po nocach: czy ludzki strzelec wyborowy jest za silny i czy wytrenowanie orkowej piechoty nie jest zbyt drogie?

Życzymy udanej zabawy i nie zapomnijcie podzielić się wrażeniami w komentarzach.