Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2011, 14:10

autor: Sarge

SNOW - nowy symulator jazdy na desce i nartach działający na silniku CryEngine 3

Studio Poppermost Productions przedstawiło pierwsze informacje na temat niezależnej gry sportowej SNOW, w której pojeździmy na desce i nartach. Tytuł napędzany silnikiem CryEngine 3 zostanie udostępniony jeszcze w tym roku w bardzo wczesnej wersji testowej.

Niezależne studio Poppermost Productions ujawniło pierwsze informacje na temat gry sportowej SNOW. Będzie to pecetowy symulator jazdy na desce i nartach, działający na silniku CryEngine 3.

Twórcy zamierzają stworzyć produkcję stawiającą w większym stopniu na realizm, niż ma to miejsce choćby w konkurencyjnym SSX. Na oficjalnej stronie SNOW czytamy, że powinniśmy spodziewać się „zimowej odpowiedzi na popularność gry SKATE”. Liczymy zatem na poważne podejście do tematu i próbę dokładnego odwzorowania jazdy po śniegu.

Choć do premiery końcowego produktu jeszcze daleka droga, twórcy zamierzają udostępnić bardzo wczesną wersję 0.1, w której wiele aspektów nie będzie jeszcze działało w zadowalający sposób. Deweloper chce posłuchać opinii graczy i na tej podstawie nanosić stosowne poprawki. Jest to zatem kolejna produkcja korzystająca z modelu biznesowego spopularyzowanego przez grę Minecraft. SNOW w wersji 0.1 ukaże się przed końcem bieżącego roku, najprawdopodobniej zupełnie za darmo.

Studio Poppermost Productions wypuściło pierwszy zwiastun swojego nadchodzącego dzieła. Możecie na nim zobaczyć wstępne możliwości silnika CryEngine 3 w tego typu produkcji. Z pewnością nie jest to ostateczny kształt oprawy tego tytułu i z czasem także ona będzie poprawiana.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.